craftwork
craftwork (üye)
İstanbul / Amatör

Samsung Wb100 Çekim Sorunu

Selamlar , bir merak Samsung WB100 aldım fakat istediğim işleri yapamıyorum.Misal bir fotoğraf çekeceğim makine 10 kere titriyor bir arkadaşımda Nikon L310 var onda gram kaydırma olmuyor.Acaba benim makinemdemi bir sorun var? Ben çok amatörü m bu işe daha yeni başladım bana yardımcı olabilecek abilerim ablalarım varsa çok sevinirim yaşım 16 benden ufaklar varmıdırı bilmiyorum.Ama abi ve ablalarım bana bu konuda ufak yardımlarda bulunup makine ayarı , ufak taktikler verirlerse çok sevinirim.Birde bu makinede tek sorunu benmi yaşıyorum , ayrıca flaşlı çekimlerimde titreme yokmuş gibi görünüyor fakat renkleri çok açıyor makineyi bozar dediler ne yapsam bilemedim yardım edecek arkadaşlarıma , abilerime ve ablalarıma şimdiden teşekkür ediyorum iyi forumlar

Tarih: 14 Haziran 2013, 00:37 - İp: 78.***.**1.185
kneppers
kneppers (üye)
Uşak / Amatör

Aynı makineye bende sahibim fakat hiç bir problem yaşamıyorum. Merceği her gün temizle, kapalı alanlarda flaş kullan. Şarjlı pil al.

Tarih: 22 Eylül 2013, 17:28 - İp: 85.***.**3.139
ugurcans
ugurcans (üye)
İstanbul / Amatör

Resimi hangi modda çekiyorsun eğer çok titretiyorsan OIS i açmanı tavsiye ederim alışana kadar smart modu kullan.

Tarih: 24 Eylül 2013, 10:50 - İp: 85.***.**3.126
  • 1