niyo44
niyo44 (üye)
İstanbul / Amatör

Nikon Coolpıx 3200

arkadaşlar merhaba nikon coolpıx 3200 aldım.Bir arkadaşım ın tanıdığı aracılığı ile Amerika dan ( bhphoto mağazasından ) geldi. Kutusundan şarj cihazi ve koruma kabı çıkmadı (panasonık pil var 2 adet ) bu normalmidir yoksa şarj cihazım araklama mı oldu. ekildikmi acaba ??
bu arada çok ucuza geldi 280 ytl
Şimdi bir şarj cihazı almam gerekiyor. sizlerden aldığım fikirler sonucunda Varta 2300 pil+cihaz düşünüyorum. (aldım)

Aranıza yeni katıldım ve ilk önce serbest kürsüye yazmışım şimdi dijitalcileri farkettim. Abi tuvalet ne tarafta hesabı...

Herkese merhabalar..

niyo44

görüşlerinizi bekliyorum

Tarih: 15 Ocak 2005, 17:58 - İp: yok
air
air (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

hocam senin sarj aletin güme gitmiş normalde çıkması lazııım

Tarih: 16 Ocak 2005, 00:41 - İp: yok
kobra
kobra (üye)
Sakarya / Meraklı

Bildiğimiz kalem pil ile çalışan makinelerle şarj cihazı beraber verilmiyor ancak kendi özel pili olan modellerin şarj cihazları makineyle beraber verilir

Tarih: 16 Ocak 2005, 01:30 - İp: yok
othomane
othomane (üye)
Adana / Meraklı

Nikon markalı 2 adet Nİ-Mh pil olması gereiyordu...Şarj cihazı ile birlikte... Sam Amca Türkler farketmez belki de deyip çalmış... Nasıl makine...Gece ve kapalı ortam çekimleri iyi değil diyorlar...Ben de az daha 3200 alacaktım ki... Manuel olsun dedik ve Canon A80 ya da Nikon 4200 düşünüyorum... Samsung 430, Nikon 3200 derken dSLR aldıracaklar forumdaki amcamlar...

Tarih: 17 Ocak 2005, 14:05 - İp: yok
kobra
kobra (üye)
Sakarya / Meraklı

Nikon un Amerika sitesinde 3200 ün kutusundan çıkacak olan parçalar olarak şunlar verilmiş

In the Box: Comes with everything you need to get started - Camera, Strap, USB Cable, AV Cable, Two AA Alkaline Batteries, powerful Nikon software and a full suite of image editing software. Camera has 14.5 MB of internal memory.

Tarih: 17 Ocak 2005, 14:41 - İp: yok
  • 1