krst_
krst_ (üye)
Çanakkale / Meraklı

Memnun Olmayan Varmı Pretec Dc 3a30

bu makineden şikayet eden bana yetmiyor diyen kalitesiz d,yen varmı? arkadaşlar please answer

Tarih: 31 Mayıs 2005, 12:12 - İp: yok
ati2001
ati2001 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

anladığım kadarıyla bir Pretec dc3a30 sahibi olmak istiyorsun bende bir tane var.

10 gün sonra aparatlarıyla birlikte süper bir makina haline gelecek.Ozaman Fiyat vereceğim.

1 adet Pretec dc3a30 3.2 Digital Fot.Makinası
1 adet 256 MB Toshiba SD Kart
1 adet 49-52 mm çeviri halka bilezik
1 adet 52 mm tele convertor ring
1 adet 52 mm vide convertor ring
1 adet 0.48 wide lens

fiyat vereceğim .Bence güzel bir set olacak

Tarih: 31 Mayıs 2005, 13:41 - İp: yok
ugurluhan
ugurluhan (üye)
Giresun / Amatör

Brende bir zamanlar DC3A30 düşünordum. Sonra bir çok olumsuz eleştiri okudum. Kaldı ki bunların çoğu makineyi kullanan kişilerdi. OLYMPUS C-725, C-720 modellerini bir düşün isterim. Fiyat şu an çok uygun. Tek kusuru video çekiminin sessiz ve 15 sn lik olması. Ama zaten önemli olan fotoğraf ise bu makine her ihtiyaca cevap veriyor. Bende C-725 var. Her yönden memnunum. Optik zoom 8x bir de o farklı. Ama kesinlikle memnun eden bir makine. TIFF ve sıkıştırılmamış JPEG çekebilmesi başka bir güzel yönü. Netleme ve Zoom hızı çok iyi. Pil tüketimi ideal. Kullanımı çok kolay. LCD biraz küçük. Ama görüntü kalitesi çok iyi. Makine ile ilgili her türlü bilgiyi internette bulabilirsin. Kafana takılan bir şey olursa [email protected] mailim. Makine şu ara 360 (KDV dahil) YTL civarı sanırım. Düşün. Pişman olmazsın. Byee

Tarih: 6 Haziran 2005, 16:43 - İp: yok
  • 1