busecik
busecik (üye)
Ankara / Meraklı

Lütfen Yardım Edin

SLM BEN SİTESİNİ GOOGLEDEN BULDUM VE ÜYE OLDUM..FORUMDA KONUYU BELKİ YALNIŞ YERE ACMIŞ OLABİLİRİM AMA BENİM Bİ SIKINTIM ELİMDE CANON IXUS 50 DİGİTAL FOTORAF MAKİNASI VAR YENİ ALDIM..USB KABLOSUNU PC ME TANITTIM AMA..PC İLE HİÇ BİRSEY YAPAMIYORUM RESİMLERİMİ PC ÜZERİNDEN NASIL GÖREBİLİRİM YADA WEB CAM OLARAK NASIL KULLANABİLİRİM..Bİ PROGLAMI VARMI NERDEN ALABİLİRİM..YARDIMCI OLURSANIZ GERCEKTEN COK SEVİNİRİM

Tarih: 22 Mayıs 2007, 20:22 - İp: 88.***.**6.158
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

makinayı webcam olarak kullanmayı dusunmeyın..webcamler 20 mılyon zaten

makinanın cdsini kurun,aslında kurmasanızda olur usbden bılgısayara takınca cıkarılabılır dısk olarak gorecektır..giçt tıklayıp acın makinanın ıcındeki dosyalar acılınca resimlere tıklayın kopyalayıp bılgısayara atabılırsınız..

Tarih: 22 Mayıs 2007, 21:04 - İp: 88.***.**9.90
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Bende de Canon(S2) var takınca bilgisayara otomatik olarak farklıb ir diskmiş gibi çıkıyor Bilgisayarımda,oraya girerseniz fotoğrafların kayıtlı olduğunu görürsünüz.Girebiliyorsunuz ama fotoğrafları göremiyorsanız sağ tıklatıp yenile diyin.Fotoğraflar gözükmeye başlayacaktır.

Bu arada web cam olarak kullanman mümkün olsa bile deneme bile,makineye çok zarar verdiğini duymuştum.

Tarih: 26 Mayıs 2007, 22:37 - İp: 144.***.**2.110
  • 1