butterfly
butterfly (üye)
Bursa / Amatör

Kodak4530-fotoğraf Numaralama

Merhaba arkadaşlar,
Geçen hafta Kodak 4530 aldım. Fakat bir problemim var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Fotoğrafları bilgisayara kaydettikten sonra makineden de silip tekrar çekmeye başladığımda 1,2,3, şeklinde sıralamaya başlıyor. Son fotoğrafın numarası 85 ise ve bunlar makineden silindiğinde 86 ile numaralamaya devam edebiliyor mu? Bunununl ilgili bilgisi olan varsa lütfen bizimle de paylaşsın. Çünkü yeni klasörler açmaktan bıktım. Çektiğim fotoğrafları tek klasörde toplayamıyorum.

Şimdiden çok teşekkürler.

Tarih: 26 Temmuz 2004, 08:31 - İp: yok
fkartal58
fkartal58 (üye)
Sivas / Meraklı

BENDE 4530 KULLANIYORUM.KENDI DAHILI HAFIZASI GERCEKTEN OYLE BENDE ANLAMADIM.AMA BEN MAKINAYI ALIRKEN BIR DE SD KART ALMISTIM.BU SD KARTDA FOTO LARI DEDIGIN GIBI SIRAYLA CEKIYOR.AMA DAHILI HAFIZASI HAKKINDA BIRSEY DIYEMEYECEGIM...

Tarih: 26 Temmuz 2004, 09:30 - İp: yok
butterfly
butterfly (üye)
Bursa / Amatör

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Survivor, senin söylediğin komut "save sequence as.." komutu mu? Şu an işyerinde olduğum için deneyemedim ama evde deneyeceğim. Farklı bir komut ise lütfen bana detaylı olarak nasıl kullanılacağını anlatırmısın?

Tekrar teşekkürler...

Tarih: 26 Temmuz 2004, 17:41 - İp: yok
butterfly
butterfly (üye)
Bursa / Amatör

Servivor, yardımların için gerçekten çok teşekkür ederim. Şimdi rahatlıkla numaralandırabiliyorum.

Hepinize bol fotoğraflı günler!

Tarih: 28 Temmuz 2004, 08:02 - İp: yok
  • 1