esr980
esr980 (üye)
Kocaeli / Meraklı

Canondaki Gölge

arkadaşlar merhaba;
bugün erkayaların teknik servisi ile görüştüm.canon 75 lerde lcd ekranında gölgelerin oluştuğunu ama resmi etklemediğini söyledi.anon 70 te böyle bir sorun olup olmaığını öğrenmek isrtediğimde 70 de kullanılan lensin 75 e gre daha düşük kalitede olmasından dolayı 70 de böyle bir durum oluşmyacağını , 80 de ise lcd nin küçük olmaı nedeniyle olmayacağını söyledi.
aslında benim merak ettiğim bu kadar para veriyrsunuz ve doğal olarak aldığınız ürününüzün özelliklerine göre teknik açıdan kusursuz olmasını istersiniz.bu sorun diğer dijital foto.mak.de de varmı?yoksa sadece canon 75 serisinde mi mevcut?
not:teknik servisten görüştüğüm kişi 0212 519 26 11 dahili:128 ve sizi cüneyt bey e bağlıyorlar
arkadaşlar önerilerinizi düşüncelerinizi bekliyorum

Tarih: 17 Temmuz 2004, 11:06 - İp: yok
celenli
celenli (üye)
İstanbul / Meraklı

ben lcd yi iyice inceledim lcd nin alt tarafında ekranı aydınlatmak için konmuş 2 adet led var ve bu ledlerin olduğu yerlerin 1-2 milim üstü fazla aydınlık olduğundan sağı ve solu karartı gibi gözüküyo
(daha doğrusu bulabildiğim tek sorun bu )bilem sizde ekstra sorun var mı
esr980 sormuş ta ben bunun sadece ekran la alakalı olduğunu düşünüyorum lensler le ne alaka kurmuş erkayalar anlamadım bence kolpalamışlar.. a 70 e de koysan aynı kalitede ve büyüklükte lcd yi bence ondaki sorun da daha belirgin bir hal alır

şimdi fark ettim birkaç altta eskiden açılmıştı bu konu onu biraz okursan pek önemsiz bir sorun(bence sorun deil bozuk ekranlı 3310 kullnan varsa arnızda bence aynı sorun ) olduğunu anlarsın

#celenli' tarafından 18.07.2004 14:07:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Temmuz 2004, 13:47 - İp: yok
  • 1