yokum
yokum (üye)
İstanbul / Meraklı

Canon A510 Hakkında??? Bir Bakın...

canon powershot A510, A75 in daha geliştirilmiş bir modeli... Bu modelin x4 optic zoom, sd card kullanması, 2 pille çalışması vb. avantajları var fakat fotoğraf kalitesi olarak A75 e göre iyimi, kötümü, eşitmi?? Ben bunu merak ediyorum birkaç yerde A75 in daha iyi olduğunu okudum ama A510, A75 in geliştirilmiş modeliyse neden daha kötü olsun??? bu konuda fikirlerinizi bekliyorum...

Tarih: 29 Mart 2005, 16:05 - İp: yok
kmp16
kmp16 (üye)
Bursa / Meraklı

Evet arkadaşlar ben de çok sevdiğim bir arkadaşım için araştırma yapıyorum şu an için CANON POWERSHOT A510 veya 520 almayı düşünüyorum bildiğim kadarıyla A 75ve A85' e alternatif makinlar sizce hangisini almam isabetli olur. Kullanım olarak sadece aile fotoları falan çekilecek bence yeterli siz ne dersiniz,

Teşekkür Ederim

Tarih: 14 Haziran 2005, 15:11 - İp: yok
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

A510 ile A75 in çektikleri fotoğrafları inceledim. Benim şahsi görüşüm, çok, ama çok az bir farkla A510 daha iyi. Zaten A510, sensör olarak da çok az daha büyük. Eski teknoloji almaya gerek yok diye düşünüyorum. Ayrıca A5x0 ların 2 kalem pil ile çalışması, gövde yapısının da biraz daha derli toplu olmasını sağlamış.

Tarih: 14 Haziran 2005, 17:46 - İp: yok
breeze
breeze (üye)
İstanbul / Meraklı

mrb bende canon a510 kullanıyorum...a 75 le yapılan karşılaştırmalarda kırmızı göz probleminin a510 da daha cok oldugu söyleniyodu eksi özellik olarak ama diğer canonlarda da bu kadar problem var bu konuda....zaten olanlar da program sayesinde yok oluyo...bu sorun değil....diğer artı özellikleriyle hiç düşünmeden tercih edilir bence...aldığım için de çok memnunum...

Tarih: 14 Haziran 2005, 18:45 - İp: yok
  • 1