yusdem
yusdem (üye)
Ankara / Meraklı

Canon'dan Öte Nice Makinalar Var...

Arkadaşlar kırın artık kafanızdaki bu Canon tabularını..
Bu tabuları kafanızda bu şekliyle korumaya devam ederseniz, ülkesinin insanını enayi yerine koyan bu markanın distrübütörüne yarar ve onun kasasına yeşil yeşil dolarlar olarak girmeye devam eder..
Açın gözünüzü artık.
Canon'dan öte nice makinalar var...
Örneğin hiç Minolta kullandınız mı? Veya hiç Dimage A2'yi incelediniz mi?
Ben burada fiyat farklarından söz etmiyorum. O da ayrı bir konu tabii. Ama ben kaliteden bahsediyorum. Ve Canon'un tartışmasız en iyi marka olduğunu da hiç zannetmiyorum. Belki sadece "iyi markaların içinde bir marka" denebilir. Sadece bu kadar..
Abartmayın lütfen.
Abartmayın ki, mezar soyguncusu bu malum distrübütörün ayakları biraz yere bassın.

Tarih: 23 Ekim 2004, 00:20 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

"küçücük bisikletlere bile 12 vites takıldığını gördüm düşünsenize arkada iki destek tekeri olan bir bisiklette 12 vites...."

yaparlar valla..)

hersey reklam tabii.. yok carl-zeiss lens..wow..

kodak makinelerin lensi schneider-kreuznach de ne oluyor? fotograf kalitelerine baktiginizda kim bu vatandas diye soruyorsunuz kendi kendinize..)

ama bunlar urunu sattiran ogeler tabii..

canon pro1 modelinde L serisi lens kullanilmismis.. makinede hayir olmadiktan sonra lense L serisi olsa ne yazar..)

ufacik sensor, 8 milyon tane pixel ve L serisi lense.. 8 milyon pixel bir yanda L serisi lense diger yanda bisikletin dengede kalmasina yardimci oluyor.. aynen o bahsettigin bisiklette oldugu gibi..))

Tarih: 26 Ekim 2004, 22:00 - İp: yok