cem10
cem10 (üye)
Balıkesir / Meraklı

Camera Error #b03 Hatası

Arkadaşlar bir tane yeni Kodak Z740 aldım. Fakat ne yaptımsa makina bir türlü açılmadı. Camera errror #B03 diye bir hata verdi. Bende aldığım firmaya geri gönderdim.
Rica etsem bu hatanın ne olduğunu bilen varmı?
Hepinize bol fotoğraflı günler..
Esnaf arkadaşlarada Hayırlı İşler

Tarih: 12 Mayıs 2006, 08:39 - İp: 81.***.**2.17
cawa
cawa (üye)
İstanbul / Amatör

bendede z740 war büyük ihtimalle yenisini werecekler sana bu dedigin yazılımsal bir hata yani anakartla ilgili bir durum o yüzden endiselencek bidurum yok kodak bu konularda bircok firmadan cok daha iyidir seni madur etmez yazılımda bir hata oldu bence ama bu kolay kolay düzelmio kanımca yenisi ile degisirler

Tarih: 23 Mayıs 2006, 16:30 - İp: 88.***.**6.227
cem10
cem10 (üye)
Balıkesir / Meraklı

Sevgili cawa çok sağol bugün kameram elime geçti firma yenisi ile değiştirmiş yardımın için teşekkürler..

Tarih: 25 Mayıs 2006, 12:45 - İp: 81.***.**2.17
depremler
depremler (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar benim kodak easyShare cx7525 im var ama uludağ a geziye giderken feribotta bi kaç resim çektim daha sonra pilleri bitti yedek pil yoktu bende feribot un kantin in den durasel pil aldım taktım ve camera errror #b03 hatası verdi tekrar eski pilleri taktım yine aynı yazı çıkıyo camera errror #b03 see users guide yazısı çıkıyo acaba bu hata ne hatasıdır bu arada ben malinayı alalı 4 sene kadar oluyo yani garantisi yok yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla

Tarih: 5 Ocak 2009, 16:23 - İp: 78.***.**5.202
  • 1