dmert89
dmert89 (üye)
İstanbul / Amatör

Bu Maknalr Arsnda Hangsni Önrirsinz

arkadaşalar PRAKTICA DCZ 5.4 DİJİTAL,PRAKTICA LUXMEDIA 5203,CANON POWERSHOT A520 makinalar arasında hangisini önerirsiniz? ve bir sorum daha var en iyi gece hangisi çeker? lütfen cevaplarınızı bekliorum...

Tarih: 12 Mayıs 2006, 23:17 - İp: 88.***.**9.48
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

A520

Tarih: 13 Mayıs 2006, 08:26 - İp: 85.***.**1.248
genmak
genmak (üye)
Ankara / Firma

Casıo makineleri hiç inceledinizmi?
www.genmak.com.tr
sitesini incelemenizde fayda var. Alacağınız makinede çıkabilecek problemleri en kısa sürede çözebilecek servis ağı hangi makinede dersiniz?
Tabiki CASIO japon teknolojisinin yaratmış olduğu en son ürünler. Casıo makinelerde hazır gece çekim modunun yanında isterseniz manuel ayarlarla kendinizde gece çekim yapabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflara kendiniz bile inanamazsınız.

Tarih: 13 Mayıs 2006, 09:54 - İp: 85.***.**8.158
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Bunlar reklam kokan hareketler mayk
Artık kompakt sınıfta tüm marka ve modeller iyi çekimleri ile ön plana çıkmakta.Mert aklına hangisi yatıyorsa onu al kardes.En önemlisi de makinaları eline alıp incelemen.

Tarih: 13 Mayıs 2006, 13:50 - İp: 85.***.**1.248
yeg
yeg (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Üyelik silndi

Tarih: 4 Haziran 2006, 08:43 - İp: 81.***.**5.206
parody
parody (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Casio'yu çok severim bende çok güzel kol saatleri vardır..

Casio Japon'da diğerleri ne? Hepsi Japon

Bu makinalar arasından tabii bende A520 yi tavsiye ederim..

Tarih: 4 Haziran 2006, 10:41 - İp: 85.***.**7.38
feridunb
feridunb (üye)
Ankara / Amatör

Hiç birini önermem..
A520 lerde özellikle malezya üretimlerinde objektif takılma , hatta hiç açılmama problemi oldukça sık yaşanıyor.. japon mallarında pek sorun yok... aman dikkat

Tarih: 6 Haziran 2006, 22:39 - İp: 85.***.**0.217
azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba
praktica aslında çinde fason olarak üretilen bir marka (gerçi onlar ne kadar alman malı da dese) hatta minton ogatech vb gibi markarın cinde imal ettirdikleri aynı makinalar sadece isimleri değişik.Ok özellikleri çok iyi hatta bir modelinde bisiklet bile variyo bence bu markaları canon la hatta A520 ile kıyaslamaya gerek bile yok emin ol

Tarih: 7 Haziran 2006, 00:29 - İp: 88.***.**0.8
falconni
falconni (üye)
Edirne / Amatör

Arkadaşlar olay sadece makineyi almakla bitmiyor. Ben bir CASIO makine aldım. Sağolsun Genmak sayesinde aylardır ondan bundan makine dileniyordum da en sonunda tüketici hakem heyeti sorunumu çözdü. Ben Casio ve Genmaktan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Tarih: 11 Mayıs 2008, 00:55 - İp: 88.***.**5.29
  • 1