seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

Şuan ...... Dinliyorum

CİWAN HACO dinliyorum

Tarih: 29 Ekim 2006, 01:05 - İp: 85.***.**4.147
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

kusura bakmayin ama cok luzumsuz bi baslik..bosu bosuna database e yük..yazmicaktim ama dayanamadim..lütfen arkadaslar forumu biraz daha düzenli kullanalim..isterseniz msn de toplanalim yada site ici bir chat scripti yazilsin orda muhabbet edelim..
özür dileyerek söylüyorum ama her ne kadar bölümün adi serbest kürsüde olsa biraz bilgilendirici konuların yer almasini istiyorum.
tesekkür ediyorum...

Tarih: 2 Şubat 2007, 21:04 - İp: 88.***.**1.249
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bilgi almak için mesela program ve guncellemeler,donanım aksesuar,fotografcılık,fotograf makineleri forumlarına ve altbaslıklara bakabılırsın..buranın amacıda bunlar dısında iletişim kurabılmek...bende şikayetciyim bazen acılan sacma sapan konulardan ve konu kalabalıgından ancak burası bır nevi muhabbet yeri..oyuzden adı serbest kursu..yapcak bişey yok...siteye yuk olayına gelince,berbat bir fotograf bu forumdan daha fazla yuk oluyor siteye,soyledigin chat ortamı cok daha fazla olacaktır.msnde toplanmak hiçte iyi bir fikir degil malesef..şikayetine bir nebze katılmakla beraber,bukadar takmamak gerektigini soylemek istiyorum...

Tarih: 2 Şubat 2007, 23:11 - İp: 88.***.**2.89
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

GAİJİN SEN HERSEYİ BİLMEK ZORUNDAMISIN KARDEŞ..

Tarih: 2 Şubat 2007, 23:43 - İp: 85.***.**6.174
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ya ne dedim şimdi
napalım abi burasıda boyle..ama arada harbi gereksiz konular cıkmıyor degil...buda aslında bu sekliyle gereksiz,ben mesela senın suan ne dinledigini merak etmem,ama baslık sız neleri dinlemeyı seversiniz olsa,burada insanlar birbirlerine sarkıydı turkuydu tavsiye eder,sıradaki şarkıda benden sonra yazana gelsin diye geyik çevirirdik... neyse bukadar adam yazmıs sonucta

Tarih: 2 Şubat 2007, 23:49 - İp: 88.***.**2.89
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

YOK GAİJİN KÖTÜ NİYETLE DEGİL BİR HASSA İYİ NİYETLE SENİ TENKİT ETTİM.SANA BAKINCA GENCLİGİMİ GÖRÜYORUM.İNAN.HER KONUYUDA BİLİYON .DOGRU TESPİTLERİNDE GÜZEL.SEN KEYFİNİ BOZMA.OKİ.

Tarih: 2 Şubat 2007, 23:54 - İp: 85.***.**6.174
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

oki..gencliginde cok bilmiş geveze bi adammışsın demekki

Tarih: 2 Şubat 2007, 23:58 - İp: 88.***.**2.89
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

SENDEMİ TANIYORDUN BENİ GAİJİN ABİ.

Tarih: 3 Şubat 2007, 00:01 - İp: 85.***.**6.174
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 3 Şubat 2007, 00:05 - İp: 88.***.**2.89
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

İYİ GECELER İYİKİ VARSINIZ HERKESE İYİ GECELERRRRRRRRRRRRRRRRRRR
GAİJİN ABİ SANA DA AYRICA İYİ GECELER.YARIB BİZE BİRAZ GENCLİGİNDE NELERDEN HOŞLANIRDIN ANLATIRSAN SEVİNİRİZ VALLA ...

Tarih: 3 Şubat 2007, 00:07 - İp: 85.***.**6.174
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

abi mabi ne oluyo yaf...gencligimi halen daha yasıyorum..nimettir bol bol konuşuyorum muhalefet yapıyorum,milleti deli ediyorum,gez toz vs...yaslanınca yapmıycagım için şimdiden zevkini cıkarıyorum

Tarih: 3 Şubat 2007, 00:12 - İp: 88.***.**2.89