tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

Sosyal Paylaşım

Uploaded with ImageShack.us

Fotograf tutkunlarının sosyal paylaşım sitesi Bizde bir iki tane fotograf yapıştırdık kimse görmemiş bile. Kütahyalı pazarcı bey arkadaş ipe mandal dizmiş bayagı bildimiz mandal fotografını almış eklemiş. herkesde görmüş begenmiş. Bizim o betonu delen incir fidanını kimse görmemiş. Herhalde biz o mandallara bakmasınımı bilemiyoz. Belkide o mandalların sanatsal bi yanı vardır ki biz farkedememişizdir. Hiç kimseyle polemige girme yada sitem etme gibi bi niyetimiz yok aslında. Ben NetfotografI cok seviyom burdan cok faydalandım bi cok fotograf tekniklerini buradan ögrendim.

#tesfiyeci' tarafından 25.06.2010 23:40:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Haziran 2010, 23:11 - İp: 78.***.**2.19
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

eklede bakam gali.

Tarih: 27 Haziran 2010, 21:17 - İp: 88.***.**1.119
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

İste boz dagdaki KRİTERmi KRATERmi KRAKER gölü arkada. Ben seyyah moturda küheylan. Benim makinem filmli nostalcik takıldım bugün. foturafı arkadaş cekti digitallen

Tarih: 27 Haziran 2010, 22:57 - İp: 78.***.**2.19
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bemeve moturada heybe pek güzel gitmiş maşşallah. okyanus görmesin valla.

Tarih: 27 Haziran 2010, 23:22 - İp: 88.***.**1.119
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

Pentax ke yirmi mi olabilir eyi bi digitale ihtıyacım var zaten. Kaç paradır ki öle 2. el bi makine. Çalınmama garantisi veriyonmu. Benim zeniti moturun dümenine asıp gidiyom kimse ellemiyo.

Tarih: 29 Haziran 2010, 11:28 - İp: 78.***.**2.19
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

ben anlamadım ne iş..
mandaldan girmişiniz motordan çıkmışınız..
arada eti kuzuyu tavığı inciri meze etmişsiniz muhabbete..

şimdi pazar emmiye giydiriyomuyuz yoka höykürüyomuyuz..
aramızda kararlaştırıp toplu saldırıya geçelim..

fotoğraf eklemeden önce maksimum kişiyle polemiğe girmek istiyorum..
eklediğim apır sapır fotolar reyting alsın diye..

Tarih: 29 Haziran 2010, 15:43 - İp: 88.***.**3.32
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

tesfiyeci sana 2 bine bırakırım. Süpper makina. terütemiz. Sanırım garantisi bitti. Bİraz indirim olur. Para peşit.

Tarih: 29 Haziran 2010, 16:39 - İp: 81.***.**5.78
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

İKİ bin mi . Yüksek gerilim gibi geldi bana. . Hem sona matriks 1 senede 17 bin gaybediyo bu 2. el garantiside galmamıs daha fazla gaybetmesi lazım. Çalınmama garantiside vermiyon. Benim Zeniti moturun dümenine asıp gidiyom kimse ellemiyo . Araba alasım var böyün yarın bnakınıp duruyom ucuz araba dükkana malzeme falan taşıyom. bende bi alminyum dökümhanesi var her hafta bin lira gibi alminyum alıyom peşin peşin. Döküyom işliyom satıyom çek alıyom . müşteri çeki verem sana acelen yoksa gününü beklersin. yada tefeciden paraya çevirirsin. karşılı çıkmassa avukata verirsin

#tesfiyeci' tarafından 29.06.2010 21:49:07 tarihinde düzenlendi.

#tesfiyeci' tarafından 29.06.2010 21:51:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Haziran 2010, 21:47 - İp: 78.***.**2.19
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

sana 1750 olur. benim çekle mekle işim olmaz. sen git tefeciden para al. yada bankadan çek . nası olsa farkları yok.

Tarih: 30 Haziran 2010, 23:24 - İp: 88.***.**1.119
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

sana 1750 olur. benim çekle mekle işim olmaz. sen git tefeciden para al. yada bankadan çek . nası olsa farkları yok.

Pazar bey iş dünyasında cek alınıyo, veriliyo, yazılıyo. Biz nasıl alıyoz. Bizim burda müsteri cekini havaya at yere düşmeden kaparlar. Biz omakineyi pesin alalım. Şimdi araba almak üzereyim steyşın passat dizel buldum arabayı alayım biraz dinleneyim pesin alırız söz alırız pesin.

Tarih: 1 Temmuz 2010, 23:09 - İp: 78.***.**2.19
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

Emmi bende gelem bi pazar oltamı atem galata köprüsünden

Yada olmadı Yere batan sarnıcındaki balıklara serpme atsak

Yalınız yakaladığımız balıkları uçanan Turgutluya getiremeyiz Orda biyerde bişirip yimek lazım gali

Tarih: 1 Aralık 2010, 23:59 - İp: 78.***.**2.19