wolkan16
wolkan16 (üye)
Bursa / Firma

Sony Psp

arkadaşlar sony psp (play station portable) kullanan varmı aranızda varsa eğer bana yardımcı olursa çok sevinirim
2,0 versiyonlu psp yi 1,5 veriyona düşürmek istiyorum bunun için bir downgrade programa ihtiyaç varmış öğrendiğim kadarı ile yani nedir??? ne değildir???

Tarih: 23 Ocak 2007, 13:00 - İp: 88.***.**5.131
elalarini
elalarini (üye)
Ankara / Amatör

Bende düşünüyordum almayı bir ara. Fakat versiyon farklılıkları bazı eksiklikler ortaya çıkarıyor. Mesela 1.5 da kopya oyunlar oynayabilirken son versiyonlarda oynayamıyorsun(bir oyun da yaklaşık 100 ytl). Ki büyük mağazalarda genelde son versiyonlarını satmakta. Bu mağazaların sattıkları psp lerde son versiyon olduğu için, belirli versiyondan sonra downgrade gerçekleşmiyor. Yani hacker abilerimiz henüz bu versiyonları kıramadılar. Dediğim gibi en son versiyonda kamera(sonradan takılıyor), internet vs varken 1.5 da bunların hepsinden yararlanamıyorsun. Ben hepsini bir arada istedim, olmadı ve vazgeçtim. Ama ille de oyun için almak istiyorsan arar bulur, eski versiyonlardan bir tane alır, 1.5 a downgrade eder ve oyunun oynayıp multimedia aracı olarak kullanabilirsin. Fiyatıda son günlerde bayağı bi düştü. En son 480 e gördüm Yalova'da.. Umarım istediğin gibi bir psp bulursun

Tarih: 23 Ocak 2007, 13:39 - İp: 88.***.**6.134
wolkan16
wolkan16 (üye)
Bursa / Firma

YAV BENDE PSP VAR ZATİ BİR YILDIR KULLANIYORUM AMA OYUNLARA PARA YATİŞMİYOR Kİ DEVHOOK PROGRAMI BULDUM İSO OYUNLARI OYNAYABİLİYORSUN AMA ONU KURABİLMEM İÇİN PSP NİN VERSİYONUNU DÜŞÜRMEM LAZIM ONU NASIL YAPICAM BİLMİYORUM

Tarih: 24 Ocak 2007, 18:21 - İp: 88.***.**5.39
elalarini
elalarini (üye)
Ankara / Amatör

Sana en güzel tavsiyem nedir biliyor musun? Ben çok araştırdım internetten. O kadaarrrrr karışık ki.. Ve eğer bu işlemi kendin yaparken bir hata yaparsan, psp in brick olur.. Yani kullanılamaz hale gelir ve parça değişimi yapman gerekir. Ayrıca bu olay gerçekleştiğinde garanti kapsamından da çıkıyor psp. Onun için, İstanbul da falan bunu yapan dükkanlar war. Bursa'da da vardır heralde. Araştır derim. Ha bulamadın? O zaman internetten çok çok çok iyi araştır ki psp'ne bişi olmasın. İlle de hemen kendim yapıcam diyosan özel mesaj atarım, hangi sitede yardımcı olabileceklerini söylerim. Hatta dur atiim Yardımcı olamadım kusura bakma ama..

Tarih: 24 Ocak 2007, 23:10 - İp: 88.***.**9.7
wolkan16
wolkan16 (üye)
Bursa / Firma

TEŞEKKÜR EDERİM EGE77

Tarih: 29 Ocak 2007, 10:11 - İp: 88.***.**4.240
  • 1