pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sky Star Uydu Alıcılara Dikkat

Arkadaşlar bu markaya dikkat edin aman.Bana neler yaptığını gördünüz. Aman arkadaşlarSKY STAR

Tarih: 1 Ekim 2006, 11:05 - İp: 85.***.**0.17
a_hamit
a_hamit (üye)
İstanbul / Firma

geçmiş olsun bende skystar2 kullanıyorum her gün söküp takıyorum kabloyu (normalde digital uydu alıcıya bağlı çoklu elb almadım için tv yi katatıp kabloyu çıkarıp ona takıyorum her gün) ama başıma bişey gelmedi sen eminmisin o kart yüzünden olduğunu keza lnb ye gönderdiği akıp 12 volt ile 18 volt arası değişir diye biliyorumki insanın bu kadar etkilenmesi için en az 90 volt olması gerekir diye düşünüyorum ama bazen titretiyor doru fakat sen baya beter olmuşsun bu kadar olmaması gerekir

Tarih: 1 Ekim 2006, 11:21 - İp: 85.***.**1.236
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Eminim tabiki. Belki benimkinde bir bozukluk olabilir.Normal değil bu. Ayrıca beni böyle çarpan bir elektriğin hem bilgisayarı hemde lnb yi yakması lazımdı.Bilgisayar sapasağlam.Şaştım kaldım bu işe. İthalatçısı kim acaba.Göndereyim olmazsa onlara bir baksınlar.
Bu arada çoğu kanalı ayarladım ama atv yok.Bir türlü bulamıyor.Nasıl ayarlayacağım.

Tarih: 1 Ekim 2006, 11:25 - İp: 85.***.**0.17
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

GÜNAYDIN...
senin aracılığınla bişi sölemek istiyorm.bizin apartmanın şartellerini tamir etmişler.iide bi para tutmuş.kimse suçumu bilmiyo.site sakinlerine paylaştırılmış bu tutar.şimdi babamlar paylarına düşen o parayı verince güliim mi ağliim mi bilmiyrm.ne yapmalıyım

Tarih: 1 Ekim 2006, 11:38 - İp: 85.***.**3.121
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sineye çek.

Tarih: 1 Ekim 2006, 11:46 - İp: 85.***.**0.17
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 1 Ekim 2006, 11:50 - İp: 85.***.**3.121
winnerboy
winnerboy (üye)
Ankara / Amatör

abi skystarın servisi biraz sorunlu aslında sonuç alamaman muhtemel die düşünüyorum dediğim gibi bence sorun kartın kısa devre yapıp pc deki yüksek voltajı antene vermesi olabilir die düşünüyorum.

bence şansını dene bu arada garantili mi almıştın bazı kanllarda sorun yapabilir bu kartlarda 12000 mhz üzerini almama drumu var genelde bu kartların D sürümünde oluyormuş sanırsam almanyadan bir parti hatalı gelmiş..

Tarih: 1 Ekim 2006, 12:08 - İp: 85.***.**8.17
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yapma ya,Bu yüzden atv yi çekmiyor olabilme ihtimali varmı acaba.

Tarih: 1 Ekim 2006, 12:11 - İp: 85.***.**1.137
sumer
sumer (üye)
Bursa / Amatör

Atv nin frekanslarını kontrol et .(bendeki frekansları verecektim de balkonda yine camaşır var ) lnb yi ayarlayınca veririm artık .hangi programı kullanıyorsun..bide atv üzerinda kanal güncellemesi yapıver.kolaygelsin

Tarih: 1 Ekim 2006, 12:35 - İp: 88.***.**4.139
ocant35
ocant35 (üye)
İzmir / Amatör

Merhaba,
Önemle söylenen bizim hiç önemsemediğimiz bir konu var.
Bilgizsyarımızın mutlaka topraklı pirize takılp kasanın topraklı olması.
Bilgisayar besleme devresinde trafo olmadan 220 v bölünerek 12 v elde edilmekte. teferruatını bilmediğim şasede voltaj kaçağı ve statikler bu topraklı standarda uygun piriz kullanmamaktan meydana gelmektedir.
Bu konuda daha fazla bilgisi olan elektronikçi arkadaşlarımızdan da bu konuda görüş bekliyorum.
Önemli bir ihtimal ile bilgisayarın power katından da kaçak olabilir.
Saygılar.

Tarih: 1 Ekim 2006, 12:52 - İp: 81.***.**8.125
mht2000
mht2000 (üye)
Bursa / Amatör

pazarbey ramazan dolayısıyla çarpılmış olmayasın hani şifreleri kırmaya çalışırken.

Tarih: 2 Ekim 2006, 11:52 - İp: 88.***.**5.3