asulisa
asulisa (üye)
İstanbul / Amatör

Sizinde Yok Mu Böyle Anlarınız?

forumda gezinirken anne azarları konusunu görünce aklıma bu konu geldi sizlerlede paylaşmak istedim muhakkak vardır herbirimizin böyle anları ...

mahallenin bakkalı cebimizde paramız olmaz ondan borç alırız bazen sigarayı bile kara kaplı deftere yazdırarak alırız kimi zaman özel sekreterliğimizi bile yapar annemler evde yokta anahtarı gelince senden alırlar abi der bırakır anahtarı gideriz. bu kadar sıkı fıkı bir bağımız vardır bakkal abimizle ama bir sokak aşağıda da hipermarket vardır bizim bakkalda olmayan çeşiklerin olduğu ordan alış veriş yapar dönüştede o özel sekreterliğimize kadar bizim yanımızda olan bakkal abinin önünden geçerken poşeti diğer tarafa alıp bacağınızın arkasına saklayarak hızlı adımlarla bir o kadarda mahcup ilerleriz geçerkende içinden geçiririz ama napıyım abi sende bu ürünler yok tesellileri yaparız kendimize vijdanımızı rahatma babında...
bende böyle anlar bolcadır sizlerde de varmıdır acep diye merakımdan açtım bu konuyu...
[>:D

Tarih: 10 Eylül 2007, 23:33 - İp: 88.***.**6.14
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

ferhan şensoy'un bir oyunu var "kahraman bakkal süpermarkete karşı" bu oyunda kapıcı irfan rolünde oynamıştım. güzel bir oyun

dün başıma bir olay geldi.. yiğenim bizdeydi.. bakkala gidelim diye ağlayınca gittik. 4 ytl lik abur cubur aldım parayı verdikten sonra bakkal bu para sahte dedi.. "fethi amca ne diyorsun" diyecekken paranın mıknatısa yapışık olduğunu gördüm.. yerin dibine girdim.. bakkalın bana güvenmediğini mi düşüneyim yoksa parayı kimden aldığımımı.. neyse bir anlık sesizlikten sonra paranın önceki gün fırından aldığımı hatırladım.. özür diledim.. kusura bakamyın vallahi bilmiyordum dedi.. sende sorun yok mıknatıs taşıyamassın ki dedi..
gel gelelim fırıncıya iki ekmek aldım 1,20 lira ödedim arkamdan seslendi metin metin.. bu para sahte.. eee be sinan amca madem sahte dün niye verdin bana.. diyince hatırladı.. hiç ses etmeden döndü fırınına.. eeee dünya yuvarlak döneceğim sana ahmak.. demiş bilge bir kişi

Tarih: 11 Eylül 2007, 00:15 - İp: 88.***.**8.105
potera
potera (üye)
İstanbul / Meraklı

Bakkal mehmet abi mi yok canım bizim öle samimiliğimiz

Tarih: 11 Eylül 2007, 02:30 - İp: 88.***.**2.1
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Atiye de seni gibi asulisa, boy pos kilo gibi..şarkıcı kız varya o..

Tarih: 27 Nisan 2009, 22:58 - İp: 85.***.**8.167
inans
inans (üye)
İstanbul / Amatör

O Bakkalın herşeyden haberi var

Tarih: 27 Nisan 2009, 23:11 - İp: 94.***.**4.26
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Birde Ferhan'ın bir oyunu var zati,,
Felek Birgün Salakken

Felek..