okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Sayfa Görüntülenemiyor Sorunsalı

(İnternetle ilgili sorunsal)

Son birkaç gündür aradığım sayfalar açılmıyor. Öyle hemen aklınıza geldiği gibi müstehcen sayfalar değil kastettiğim.
Normal web sayfaları bile açılmıyor. Nf de dahil.
Bazen beş altı denemeyle açılıyorsa bazen de 100 kere dene nafile.

Bunun üzerine mozilla firefox indirdim kurdum. Fakat netice değişmedi. Firefox da açamıyor sayfaları.

Sorun ne ola ki ?

Geçende telekom dan güzel sesli bir bayan aramış idi. O sese istinaden kendisini görmeyi de ayrıca tahayyül etmeyi ister idim. Sizi 8 bite çıkaralım mı dedi. Çıkar demiştim.

Güzel sesli bayanla bir ilgisi olabilirmi bilmiyorum ama aklıma gelmişken yazıyım dedim.

Tarih: 26 Ağustos 2009, 16:40 - İp: 85.***.**1.79
okyanus.
okyanus. (üye)

Kullanmak için almadım ki.
İhtiyacı olan bir garibana vermek için aldım sevap mukabili.
Keza bizim orda sokakta yaşayan garibanlar var. Verecem onlardan birine.

Tarih: 10 Ekim 2009, 12:51 - İp: 85.***.**0.117
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Takdir ettim biyol seni okyanus. Yalnız birde dijitürk alıverde külli sevaba gir. Evdende bi hat çekersin. Kablo kalın olsunda kışında ısınma maksatlı kullanabilsinler. Bİr tanede rubenis ısıtıcı verirsin gali.

Tarih: 10 Ekim 2009, 13:20 - İp: 88.***.**8.52
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Adam deplasmanlara gidiyor dava takip mukabili pazaremmi baksana nerde zaman bulup elsidi bilmemne seyredecek ki.!!
Hem sen gel seni beyazıt meydanına götürüp gezdirecek , bil de..

Tarih: 10 Ekim 2009, 22:28 - İp: 88.***.**1.133
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

BAzen acımıyor değilim kendisine. Aramızda para toplayıp versekmi habersiz mukabili.

Tarih: 11 Ekim 2009, 09:51 - İp: 88.***.**8.52
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

İstiyorsan ver emmi, almam demez zati..

Tarih: 11 Ekim 2009, 18:58 - İp: 85.***.**6.207
okyanus.
okyanus. (üye)

niye almam diyimki abi.
gönlünüzden koptuysa reddedecek kadar kaba bir ist.beyefendisi tipi imajımı verdim yoksa.

Tarih: 11 Ekim 2009, 19:14 - İp: 85.***.**0.117
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tamam dediğim gibi valla.
Elimde bi tane analok uydu var. Sunyy marka hemde. Arızasız mukabili yani. Vereyim okyanusa.

Tarih: 11 Ekim 2009, 20:57 - İp: 78.***.**9.21
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Okyanus, ücretsiz wifi internet şifreni ve kullanıcı adını aldın mı bağlı olduğun kurumsal firmadan..Nereye gidersen git bari bağlanırsın sokakta arabada yimek ikram yerlerinde, aksarayda bursarayda filan.. Ara hakkını iste bari..

Tarih: 12 Ekim 2009, 01:21 - İp: 85.***.**4.80
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

abi ne anlasın o öyle şeylerden. Bilgisayarcının biri kurmuştur bilgisayarını öyle yıllarca gider artık.

Tarih: 12 Ekim 2009, 10:25 - İp: 88.***.**7.216
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Analog uydunu verme emmi, eve güvenlik kamerası bağla, aparat vazifesi görevini yapar analogun bari..Versen kullanamaz okyanus zati..Atar cihangir yokuşuna bir yere..

Gene yağış ve hava soğuma olayı var dikkat edin burası 10 derece,senin ora da 6 derece olacak emmi moskıvadan da soğuk..

Tarih: 12 Ekim 2009, 16:17 - İp: 88.***.**3.139