hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Şaban Ersan

Grubumuzun en eski en sevilen üyelerinden Şaban Ersan bugün hakka yürümüş olup cenazesi yarın Bursa'da defnedilecektir.
Tüm netfotoğraf camiasının ve sevenlerinin başı sağolsun.

Tarih: 19 Haziran 2018, 19:02 - İp: 5.***.**5.16
canerv
canerv (üye)
Bursa / Meraklı

Mekanın cennet olsun güzel insan 😞😞

Tarih: 19 Haziran 2018, 20:33 - İp: 188.***.**6.16
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

çok güzel bir insanla çok güzel anılar çok güzel geçen 13 yıl paylaştık...
abiydik kardeştik sırdaştık dosttuk... Netfotonun tarihi içinde adını kendine münhasır kişiliği ile kazıyan abim nur içinde yat....

Yola yolcu gerek yolcuya yoldaş geyip bu yolda yoldaşlık etmiştik... Hakkımı helal olsun seninde helal ettiğini hatta her ayrılışımızda abim hakkını helal et dediğimde hafif kesikk bakıslarla helal olsun ama simdi hak hukukçuluk oynamayalım biz abi kardeşiz dediğini hatırlarım...

Saban abinin "Kalburun üstünde kalanlardan" deyimiyle bu yolda 3-5 dosttan biriydin...

Mekanın cennet olsun....

Tarih: 20 Haziran 2018, 10:14 - İp: 95.***.**0.136
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Kendisiyle netfotograf sayesinde tanışmıştık..Once o beni mütevazı dükkanında ağırlamış sonra ben de onu evimde...Aramizdaki sevgi bambaşka idi..Sanal alemde başlayıp hayatın gerçek dünyasında devam eden bir dostluğumuz vardı.. Ama şimdi .. Saban abim uzun yolculuğuna çıkmış...Allah rahmet eylesin..Mekanini cennet eylesin.Varsa hakkım helal olsun..Tum dostlarının yakınlarının başı saolsun

Tarih: 20 Haziran 2018, 12:47 - İp: 176.***.**2.60
akhisarli
akhisarli (üye)
Yurtdışı / Amatör

Az önce face'de Tunay Bey'in paylaşımı üzerine duydum.Beni yıllardır Bursa'ya davet eder,altı sürekli kaynayan çayından içmemi isterdi.Birtürlü yüzyüze tanışmak nasip olmadıydı.Şu an şoktayım.
Mekanı Cennet olsun....Vayyyy Şaban Abim

Tarih: 21 Haziran 2018, 07:55 - İp: 185.***.**3.136
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Şaban ağabeyimizin yeri başkaydı..

nurlar içinde yatsın.

Tarih: 22 Haziran 2018, 10:49 - İp: 95.***.**9.207
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

ılk Istanbul bulusması ve Ankara iftar bulusması sonrası telefonlan gorusmaler Allah rahmet eylesın mekanın cennet olur ınsallah senı cok ozleyecegız Saban abım kelımelerın bıttıgı yer mukemmel ınsandın..

Tarih: 22 Haziran 2018, 22:19 - İp: 46.***.**7.125
fotojenikkiz
fotojenikkiz (üye)
İstanbul / Amatör

Allah baş sağlığı versin...

Tarih: 2 Kasım 2018, 10:56 - İp: 81.***.**5.42
  • 1