a.haydar
a.haydar (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

sevgili öğretmenler, öğretmenler gününüzü kutlar
hepinize saygılar sunarım.

bu arada son zamanlarda televizyonda yayınlanan cep telefonları ile çekilmiş görüntülerde öğretmenlere yapılan saygısız davranışları gördükçe ne kadar zor şartlarda eğitim verdiklerini bir daha anlamış oldum.

Tarih: 23 Kasım 2006, 10:31 - İp: 88.***.**2.252
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Bende diğer meslektaşlarımın bu özel gününü can-ı yürekten kutlarım [>:D ]

Tarih: 24 Kasım 2006, 23:11 - İp: 85.***.**2.36
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

tüm öğretmen arkadaşların öğretmenler gününü kutluyorum iyi ki varsınız

Tarih: 24 Kasım 2006, 23:16 - İp: 85.***.**2.120
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

hocha hocam ölü ozanlar derneği filmini izlemiş...izlemeyen hocalarım izlemediyseniz lütfen o filmi izleyin...öğrenciyi verilmesi gereken değeri onların da haklarının olduğunu...sevilen ucuk kaçık bir öğretmen olmak istiyorsanız ki bunu herkez ister bu filmi izleyin...

Tarih: 24 Kasım 2006, 23:19 - İp: 81.***.**4.38
a.haydar
a.haydar (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bugünkü bir gazetede öğretmenler günü ne özel bir öğretmenin feryatlarını okumuştum sanırım her 24 kasımda bu tür haberler ve kutlamalarla günü kurtarıyorlar
herşeye rağmen
tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum

Tarih: 24 Kasım 2008, 14:52 - İp: 88.***.**5.117
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün "Başöğretmen" sıfatını aldığı bu anlamlı günün yıldönümü dolayısıyla, geleceğimizin gerçek sahibi sevgili öğretmenlerimizin ellerinden tek tek öper, hürmetlerimi sunarım....

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun....

Bu günü unutmayıp siteye katkıda bulunarak vefa örneği gösteren arkadaşlarımızında tamamını yürekten kutluyorum.....

Tarih: 24 Kasım 2008, 16:02 - İp: 212.***.**0.13
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Tarih: 24 Kasım 2008, 16:45 - İp: 85.***.**7.206
eflatunca
eflatunca (üye)
İçel / Amatör

"Bana Bir Harf Öğretenin 40 Yıl Kölesi Olurum" demiş Hz.Ali....
gerçekden hayat boyu kölesi olunacak değerdeki marifettir öğretmenlik...
başta Atatürk'ü ,sonra gelmiş geçmiş ve gelecek olan tüm alemdeki öğretmenlerin ve NF'deki saygı değer fotodaş olan öğretmenlerin bu günü kutlu olsun...
ayrıca bizim gibi amatörlerin öğrenmk için emek harcayan bütün fotodaşlarında bu günü kutlu olsun...
saygılar ve selamlar...
eyvallah öğreten insanlık...

Tarih: 24 Kasım 2008, 17:11 - İp: 78.***.**6.220
biocem
biocem (üye)
Zonguldak / Meraklı

Tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım.Öğretmenler günümüzü kutlayan tüm dostlarada teşekkür ederim...

Tarih: 24 Kasım 2008, 18:23 - İp: 85.***.**0.208
spring.
spring. (üye)
Artvin / Meraklı

Tüm öğretmelerin öğretmeler gün kutlu olsun...

Tarih: 24 Kasım 2008, 19:27 - İp: 88.***.**6.137
saadetsa
saadetsa (üye)
İstanbul / Meraklı

Bende okulunu yeni bitrimis, ama henuz ogretmenlige baslamamis, bu ise baslamadan once kendini biraz daha ileriye goturmek icin ugrasan iki arada bir derede ne ogretmen ne ogrenci olarak, okuyup yazabilmenin, her yeni ogrendigim seyle bilginin ne kadar keyifli bir sey oldugunu yasiyorum, buzamana kadar bana gercekten emek veren basta BAS OGRETMEN ATATURK'un ve ilk ogretmenim babam olmak uzere tim ogretmenlerimin, dunyayi ve ulkemizi daha iyi bir yer haline getirmek icin butun zor sartlara ragmen ellerinden gelinin fazlasini yapan tum ogretmenlerimizin ogretmenler gunu kutluyorum. 24 Kasim 1928 ayydinliginin hep devam edebilmesi umudyla.

Tarih: 24 Kasım 2008, 21:46 - İp: 134.***.**9.17