mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Navigasyon

Aman kullanmayın..

Tarih: 12 Temmuz 2012, 20:16 - İp: 83.***.**0.171
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

bence de...
navi ile 1 saat, sora sora 60 dak...

ama eğlence kısmı (müzikçalar,fm transmitter,bluetooth) güzel...

Tarih: 12 Temmuz 2012, 21:08 - İp: 46.***.**5.220
fdemirhan
fdemirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Uzun yıllardır GPS ve navigator kullanıyorum.
Hayrola, ne iş açtı başına Mete ?

Tarih: 12 Temmuz 2012, 21:13 - İp: 85.***.**6.87
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

evin içinde navikasyonsuz dolaşır isem kayboluyorum emmiler.
varın kaç metrekaare olduğunu siz hesap edin gari.

Tarih: 13 Temmuz 2012, 01:45 - İp: 176.***.**9.18
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

o uzun ve ince ve virajlı ve dahi manzarayla dolu yolları o alet yardımcı olaraktan dolaşmış idik...bazen kafasını karıştırdığımızda o hatun kişinin telaşesini duymak,görmek gibi bişiyler oluyordu..

Tarih: 13 Temmuz 2012, 03:03 - İp: 78.***.**3.183
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Selam dostlar..
Baberti, evet kullandığım araç şirket aracıydı ve tek eğlencesi, o navigasyonla tümleşik cd çalar.. uzun yolda, müziksiz çekilmiyo doğrusu...

Fatih ustam Şu an yaptığım iş, ofisboy,şirket şöförü, idari işler görevlisi ne olduğunu halen çözemedim işte.. Gerektiğinde uzun yol yapıyorum, rotamı Konya'ya çevirdiler.. giderken şirketin clio'suna tümleşik navigasyona bakmadım bile, ancak dönüş yolu olarak Eskişehir'e uğramak gerekince, girdim adresi.. 380 küsür kilometre sürecek yazısını gördüm, harita üzerindeki çizdiği yoluda gördüm (iyi bakamamışım o haritaya) uzun lafın kısası, karayolu olarak tanımlanan ama uzun süren bir rota çizmiş navigasyon cadısı.. Kadınhanı - Polatlı arasındaki yol hiç sapmamam gereken kısımmış.. Artık google maps den alternatifleri inceleyip, gerekirse onun dışında kendim rota çizicem..

Okyanusum.. canımsın.. Görüşmek üzere...

Şaban ağabeyim.. vallahi şu günlerde Bursaya yolum düşmüyo.. illaki rahatsız edicem Navigasyonun sesini kapamazsam, müziği kesiyo, öyle konuşuyodu.. Musıki aşkına susturduk cadıyı..

Ana!.. yazarken aklıma geldi.. nerde şu, Morcadı

Tarih: 13 Temmuz 2012, 20:05 - İp: 94.***.**9.104
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

bizim bilader telemunken navikasyon almış

eski adını bilmediğim navikasyonuda bana verdi zati

binaleyen 199 liraya neyim navikasyon satılmakta genç kız kasiyerleri olan teknolojikli marketlerde.

bir navikasyon 199 tl ye alınabilmekte ihtiyaç husule gelende

lakin 125 bin euroluk mercedeslere 200 liralık navikasyonu takmamakta mercedes faprikası işçileri

sırf o yüzden kaç kere mercedes galerisinin kapısından geri döndüğümü bilirim..

Tarih: 13 Temmuz 2012, 22:06 - İp: 81.***.**4.66
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

okyanus maserati den kesinlikle vazgeçtim....navigasyonsuz dolaşılamayan evin sahibine 125.000 avroluk mercedes hafif gelir...şahs-ı fakirin tercihi lancıa thema artık ve dahi bundan sonra...şimdi dersin ki,şaban abim yine iyi bir şey seçmiş..hele bi alsın,yola o aletle revan oluruz...

Tarih: 13 Temmuz 2012, 22:30 - İp: 78.***.**3.183
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Ben de geçen hafta mavitech aldım.7 inçlik.Ama ben daha çok komedi dükkanınını izlemek için aldım.Lakin 8-9 saat yol sıkıyor insanı.

Ha bi de o bayanın "100 metre ilerden geri dönün, 50 ilerden geri dönün" demesi yok mu..Kopuyorum.

Tarih: 23 Temmuz 2012, 13:55 - İp: 88.***.**9.175
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Merhabayın cemaat-i netfoto..

yav gideceği yolu hatun kısmına soran suvan erkeğinden hayırmı gelir.. iki tane çakacan ağzının üstüne.. oh böyle süper bir rahatlama böyle muazzam bir ego tatminiyle bursadan eskişehire urfa üzerinden gidersinde dokanmaz be hacı..
bu arada ağzının üstüne dedim ya.. okyanus emminin kriterlerine göre 199 liralık bi hasara sebep olur en fazla.. argümanı ben koydum ama alması zor diyosanız konuyu tekrar başa sarayım.. suvan erkeği diyince çağrışım yaptı gali.. bizim bi pazarbey vardıydıya.. o bana dedikine gölbaşında eğleniyorum.. ayarcanlıda eşlik ediyomuşmuş.. ama görüşemedik.. o günden beri haber alan varmı ki..bulunduğu yeri bilenlerin fotoğrafiyet namına en yakın net fotoğraf üyesine haber vermeleri rica olunur..
ben yine konuyu kaçırdım sanırım.. konu neydi.. ha otomatik sigorta.. abi çat atıyo basıyoruz çat atıyo... yok yav.. iftarda ne yiyecez diye mi konuşuyoduk.. şaban abi.. napan beaaa..

Tarih: 30 Temmuz 2012, 13:34 - İp: 88.***.**4.235
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Rokomet Pazarbey'in koordinatlarını veriyorum.

4 40 59 73 S, 55 29 35 71 E

Rokomet ramazan geldi geçiyor.
Yapsan bir iftar etkinliği koordinatlarınıda bildirsen
Okyanus'un navigasyon hatununa sorarız
Uganda veya Yeni Ginede buluşuruz. (Navigasyonda olsa hatun hatundur yol bilgisi ancak bu kadar olur)

Rokomet suvan dedinde aklıma geldi.
Sende sovan cücüğü varmı?
Baharda halden almıştım balkonda saksıda büyüttüm yedim
lakin bitti varsa sende sovan cücüğü 1 - 2 kilo gönderiverde
kışa kadar idare etsin.

Tarih: 30 Temmuz 2012, 14:12 - İp: 78.***.**8.230