mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

N A V A R A

Bir fotoğrafçı gözüyle yorumlamak istiyorum.. Güçlü ve şık görüntüsüyle, çok iyi bir tasarım..

Dağda.. bayırda.. fotoğraf , trekking gibi hobisi olan.. ve maddi imkanları iyi olan için, harika bir arazi taşıtı.. maddi imkan deyince.. 174 beygirlik herhangi bir arazi aracını, onun fiyatına alamayız.. ve kamyonet olarak vergilendirildiği için, Jeep vs.. araçlara göre senelik vergisi gayet düşük..

170 km sürati ve 100 km ye 11 saniye gibi bir sürede hızlanmasıyla.. binek otomobilleri bile kıskandırıyor.. 2.5 dizel motorun yüksek torku malum.. engebeli yerlerde hiç zorda bırakmayacaktır..

Mesleğim fotoğrafçılık.. hobi olarak ve işimde kullanmak maksadıyla, bu aracın hayalini kuruyorum..

Işığınız bol olsun..

Tarih: 20 Mart 2007, 18:05 - İp: 88.***.**1.127
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

roko elimde çok güzel bir 56 chevy var.

Düşünürsen tutayım çok isteyen var.

şu aşağıdaki araç

#tatarbey' tarafından 18.12.2007 17:41:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Aralık 2007, 17:40 - İp: 213.***.**2.98
mete007
mete007 (üye)

WAAŞŞŞ...

Onun için benim bi planım var Tatarbeyim.. stüdyoya çekip,
üzerini kesip, pembeye boyadıkmıydı.. ne pozlar alırız, gelin-damat veya model çekiminde...

ha, kadillak.. ha, chevy.. ikiside

Tarih: 18 Aralık 2007, 18:20 - İp: 81.***.**3.37
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

rokomet guns rosesi bırak. müslüm gürses -veya yaşın gençse hakan taşıyan da olur- dinlersen kazadan sonraki hırgür ortamına 1-0 psikolojik üstünlükle başlarsın.

Valla bu yerliciler konusunda bende eray gibi düşünüyorum.

Tarih: 18 Aralık 2007, 20:22 - İp: 88.***.**8.187
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

oda olur pazarbey kardeşim de...o arabalar bağırıyor biraz...benim dediğim araba olsa kimsecikler anlamaz...jaguar ın kötümsü bir şöhretide vardı yanlış hatırlamıyorsam...

Tarih: 18 Aralık 2007, 20:40 - İp: 88.***.**4.154
mete007
mete007 (üye)

"Davulu delen jaguar" ..

valla kötü şöhreti vardı.. [>

Tarih: 19 Aralık 2007, 09:45 - İp: 85.***.**0.231
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

mete aramızdaki saygı ve sevgiyi bi araba bi dekor için harcamayacaksın sanırım..
şayet böyle bir mükemmelliğe öyle bişey yaparsan ben seni ilk görüşte aşk gibi ilk mermide harcarım..

tato nerden buldun bunu yahu..
ooyy oy oy oyyyy...
ben erimeyeyimde kimler erisin
böyle bi proporsiyon varmı, böyle bi duruş bi bakış varmı
şu kasaya bak, şu endama bak. size şaka geliyor ama böyle bi arabam olsa ben onu pamuklara sarmalar sararım. ne bedel isterim ne hesap sorarım..
ben buna bi ev açarım. dayar döşerim. salonun kapısını garaj kapısı yaparım. arabayı hergün o kapıdan salonun orta yerine çekerim. 3x5x8 ölçülerindeki akvaryumun tam önüne.. içine yayılır akvaryumu izlerim. Bi piknik tüpünün üstünde çay demler içinde içerim. oooof of offff.
tato içi görünmüyor ama büyük ihtimal kırmızı kadifedir..
aah tato ahh ah tato aaaah

Tarih: 19 Aralık 2007, 09:56 - İp: 88.***.**9.205
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

roko içi aşağı yukarı şöyle bi şeydir.

Tarih: 19 Aralık 2007, 10:15 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

kaygan zeminlerde durmaktan haz etmediğim içinmidir nedir bilmiyorum ama deri döşemeyi hiç sevmedim.

ah tato ah..
böyle bir şahesere araba diyenin aklına şaşarım.
sahip olmak içinse sayısaldan 6 tıyı tek başına bilmek falan gerek..
zamanı tarihinde araştırdım buldum bütceme göre bi 56 chevy.. 4 milyar istedi bahçelideki galeri.. izmitte bunların mehhur bir ustası var. aradım görüştüm adamla.. "eli yüzü düzgün, yürüyen bişey olsun dersen 5-10 milyar arası toplanır, ama yok orcinal bişi olsun gören çarpılsın namım yürüsün dersen 50 milyarı gözden çıkart dedi..
ben o zamanlar 1,3 toyota ile kilometrede 60-70 bin lira yakarken 350-400 yakar demişti.. şimdi 700-800 yakar sanırım.. sayısaldan 6 şart yani..

Tarih: 19 Aralık 2007, 13:11 - İp: 88.***.**9.205
mete007
mete007 (üye)

O dekor, bana para kazandıracak...

kaç para yaktığının ne önemi var.. motorunu söker veririm isteyene..

sonra itikleye itikleye çekerim içeri.. döşedikden sonrada bi fotoğraflaması kalır.. sahiden.. dSlr yenilemekle aynı bütçe çıkar ortaya..

Tarih: 19 Aralık 2007, 13:55 - İp: 85.***.**2.85
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Mete cok guzel fikir kaportasi saglam bir tane bulup 3-5 harca yap bence

Tarih: 19 Aralık 2007, 20:26 - İp: 81.***.**7.8