baymertcan
baymertcan (üye)
Ankara / Meraklı

Matematiğim Zayıf

ben bunu anlayamıyorum ne olur biri izah etsin
mesela şu anda
Toplam Üye: 63647
Dün: 150
Bu gün: 141

üye sayısına bakın ziyaretçi sayısına bakın ama ben ne zaman aktif üyelere baksam aynı kişileri görüyorum

ha bir de 63647 üyeden sadece "aynı" 20-30 kişinin yorumlarını görüyorum hep fotoğraflarda diğerleri nerde?

çözemedim ??????? çözemiyorummm??????

Tarih: 13 Ocak 2007, 23:01 - İp: 88.***.**8.60
baymertcan
baymertcan (üye)
Ankara / Meraklı

mesela 1 dakika sonra Toplam Üye: 63653 oldu allah allah 6 kişi mi üye oldu 1 dakikada?????*

Tarih: 13 Ocak 2007, 23:02 - İp: 88.***.**8.60
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

bir bu kaldı sorğulanması gereken buldun çıkardın ortaya...

Tarih: 13 Ocak 2007, 23:08 - İp: 85.***.**4.167
baymertcan
baymertcan (üye)
Ankara / Meraklı

niye yakuprai???? sorguladığınız çok daha önemli konuları gösterin bana

Tarih: 13 Ocak 2007, 23:10 - İp: 88.***.**8.60
sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

Birincisi çok fazla ve çoğu insanı ilgilendirmeyen şeyleri sorguluyorsun dostum...

gelelim sorunun cevabına

Toplam Üye: 63647
Dün: 150
Bu gün: 141

toplam üye sayısı şu anda 60 binin üzerinde

Dün= 150 yazan yer ise giren sayısı değil dün siteye yeni üye olan sayısıdır...

Bugün= 141 yazan yerdeki sayı ise siteye bugün yeni üye olan sayısıdır...

Günlük siteyi ziyaret eden ziyaretçi sayısı 12 binin üzerinde...

buraya her giren aktif üye değil...

siteyi ziyaret edenlerde bu sayının içine dahil...

Yakuprai küçümser bir tavır gösteriyorsunuz ayrıca... bu sorgulanması gereken çoook daha önemli konulardan birisi değil.. bence seni veya beni de alakadar etmiyor.. saygı ve sevgiler...

Tarih: 14 Ocak 2007, 01:16 - İp: 88.***.**3.65
sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

bu arada matematiğin kadar mantık yürütebilme yeteneğinde biraz zayıf sanırım...

Tarih: 14 Ocak 2007, 01:19 - İp: 88.***.**3.65
sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

ayrıca bilgi edinme becerinde de biraz sorun var düşüncesindeyim..

bu merakını burada gidermeye çalışacağına direkt fikret diker'e sorsaydın sanırım o seni daha iyi aydınlatabilirdi... teşekkür ediyorum..

Tarih: 14 Ocak 2007, 01:20 - İp: 88.***.**3.65
baymertcan
baymertcan (üye)
Ankara / Meraklı

1_ son sorumu ben yakuprai ye yönelttim sizim bu hırsınız neden? sahincoban??
2_kimseyi küçmsediğim yok aksine kendisi doğrudan benim açtığım konuyu küçmsemiştir.
3_fikret beyi neden bu konuda rahatsız edeyim burada bunu bana DÜZGÜN!!! bir şekilde anlatabilecek birileri çıkar diye umut ettim
4_matematiğim zayıf esprisini anlamadıysanız benim sorunum değil
5_bahse girerim aynı konuyu bir BAYAN açsaydı daha yumuşak cevaplar verir, ve hatta cevaplar yağdırırdınız, 2+2=4

Tarih: 14 Ocak 2007, 01:31 - İp: 88.***.**8.60
sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

2+2= 4 ettiğini bilebilecek kadar matematiğiniz kuvvetli sanırım...

sanırım merakınızı gideribelcek bilgileri verdim size..

ayrıca siz değilde bir bayan olsaydı yumuşak davranacağımı neye dayanarak söylediğinizi anlamadım ve ayrıca konuyu bir platformdan kesker alaka bir platforma taşımanızada anlam veremedim.. sanırım siz bilgi edinmekten ziyade polemiğe girme amacı taşıyorsunuz..

sizin yukarıda açtığınız konunun açıkçasını ben yazayım buraya yukarıdaki sayılar asılsızdır ben bunlara inanmıyorum... sitenin toplam üye sayısı en fazla 30 dur gibi bir imada bulunmuşsunuz..

Tarih: 14 Ocak 2007, 01:37 - İp: 88.***.**3.65
sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

3_fikret beyi neden bu konuda rahatsız edeyim burada bunu bana DÜZGÜN!!! bir şekilde anlatabilecek birileri çıkar diye umut ettim

peki bizleri neden rahatsız ediyosunuz böyle bir konu için.... ya da sizi kaale almayıp cevap verilmemesi daha mı iyi olur...

sanırım problemlerinizi daha yumuşak bir dille izah ederseniz.. emin olun sizde daha yumuşak cevaplarla karşılaşacaksınızdır...

Tarih: 14 Ocak 2007, 01:40 - İp: 88.***.**3.65
baymertcan
baymertcan (üye)
Ankara / Meraklı

ne alakası var;insan anlamak istediğini anlıyor demek? dikkatli okumanızı tavsiye ederim, sadece meraktı benimki
ben rakamların neyi ifade ettiğini sordum sadece,

mesela Problemim Var...başlıklı konuda da neden konu açan bayana fikret beye sorun diyemiyorsunuz, gzel güzel açıklıyorsunuz, o konu çok mu gerekli her neyse

ha bana tavrınızı da sadece bu topikte değil diğer birkaç topikte hissettim neyse forum da da gruplaşmanıza devam edin, ben sustum ve çekildim sizin olsun iyi geceler

#baymertcan' tarafından 14.01.2007 01:46:32 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Ocak 2007, 01:43 - İp: 88.***.**8.60