hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Lg Bilgisayar Yakma Sorunsalı

LG Marka bilgisayarımın pil şarjında sorun vardı.
Ankara yetkili servisi bios güncellemesi ile giderilen bir sorun getirin yapalım dediler.
Bende bilgisayarı yetkili servise götürdüm.
Bios güncellemesi sonucu bilgisayar olduğu gibi çöktü.
İçindeki tüm lisanslı programlarla tüm bilgi ve verilerde gitti tabiiki.
Ne yaptılarsa kurtaramadılar.
Şimdi sorumlulukta kabul etmiyorlar.

Pazarbey bir el atıver benim şu işe Kızılay meydanında olmadı Taksim meydanında benim şu bilgisayarı bir yakıverelim seninle.

Tarih: 6 Ağustos 2010, 18:10 - İp: 85.***.**9.133
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Sorarız kolay,,bayii teslimi için; onlar getirir sanırım % 90..
Aldıktan sonra serviside bayii ayarlar sana ,, sen nereye ne ettireceksen talimat verip beklersin evde felan bikenarda..

Bugünde eve geldim zabah sonrası,, lastiği patlayıpta üç kişinin ölmesine sebeb olan servis aracına üzüldüm gali,, yola savrulan yaralıları mı görürsün tevede bir de,, rezalet durum,, nesi rezalet der isen,,denetim yok emmi, o onun adamı bu bunun adamı..Kabak lastikli bakımsız freni tutmayan araçlar var dersin, vay sen kötü olursun bu memlekette..Sonra biyerde bi kaza hadi şu kadar ölü, şu kadar yaralı,, cumada benim çocuğun stajı bitmişti zira,, o da serv ile gidip gelirdi tabii..
O servisçi de yoldan yolcuyu alırkene sen merdiven basamağına basarken tam binerken gaz verip kalkma huyu vardı..Düşsen ayağın tekerlek altına girse gitti ayak veya gövde..

Millet birbirini kandırıyor işte,, EĞİTİM ŞART ama iyilikle öğreteceksin,ama bunlara iş vermemekle ceza vereceksin bu memlekette..
İki üç hafta evvelide İst'un önemli bir (FTH) belediyenin özel otobüsü insanları geziye götürürken T.dağda yolun karşı şeridine geçerekten kaza yapmış idi,,var gerisini sen düşün artık..
Sabah makinist gibi bir adama bu ne rezalet dedim tren için,, o da bana bakıp neredeyse bişi diyecekti ki diyemedi,, kim kime dumduma,, işte bura TR okyanusemmi..Haklısın ama haksız oluyorsun bianda..

THY Servis kazası rezaletini duydum üzüldüm,, ölenlere allah rahmet eylesin..Bu kader değil,o araçların hele ön lastikleri patlamayacak arkadaş..İşte sonu böyle oluyor yoksa.Yola saçılanları görsen hele de E5'in kapanıp kaza halini görsen hak verirsin..

Tarih: 10 Ağustos 2010, 01:36 - İp: 78.***.**4.151
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hataemminin de sabah yedi treni Eskh yarım saat gibi rötarlı gelmiş,,İşte buyur bu da Yüksek HT treni.

Tarih: 10 Ağustos 2010, 01:39 - İp: 78.***.**4.151
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Neyseki dönüşte tam saatinde vardı Ankara'ya.

Nedir benim bu bilgisayarlardan çektiğim İşteki bilgisayara virüs girdi 2 günde 4 format attım ancak düzeldi gibi yani şimdilik.

İlk fırsatta da bu LG bilgisayarın ithalatçısı servisi vb hakkında çalışmalara başlıyorum.

Tarih: 10 Ağustos 2010, 11:37 - İp: 85.***.**4.50
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Pazaremminin naleti sana da geçmiştir artık,delikanlı.. Ondan eyle şiylere artık alışman gerek..
Dedi dersin..

Tarih: 10 Ağustos 2010, 14:24 - İp: 88.***.**9.102
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Nedir bu benim alektronik eşyalardan çektiğim. Foto makinasını gönderdim gali. Cık cık cık

Tarih: 10 Ağustos 2010, 14:24 - İp: 88.***.**3.193
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Eyy naletli arkadaşlar,,nedir bu talihiniz böylee.. Al gönder,al arıza,kullan iade et vs..

Tarih: 10 Ağustos 2010, 14:29 - İp: 88.***.**9.102
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Sordum okyanus malûm kilimalarını ..

-pzremmi sen yeni araç da alsan sorun çıkmaması mümkün olamaz, de mi..

Tarih: 10 Ağustos 2010, 14:44 - İp: 88.***.**9.102
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

ne demekte emmi klimalar için ilgili arkadaş ?

Tarih: 10 Ağustos 2010, 14:46 - İp: 85.***.**8.128
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Aşırı talep patlaması olmuş gali,, sabır edip beklemen gerek imiş,, biraz geç kalmışsın taktırmamakla da,, ..

Akşama doğru buldurmaya bakarım, gene arayıpta..

Bu sıcakta senin oraya vatandaşta gelemez okyanus,,yukarıya çıkamaz herhal..Anca tilifonla sorar kaçar, de mi..

Hatasalemmi ; okyanus der ki,angaradan benim büroyada gelsin bir hele der,sana..,, terletcekmiş seni .

Tarih: 10 Ağustos 2010, 15:28 - İp: 88.***.**9.102
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Emmi biz Rubenis fantilatörmü alam, yoğsam sinbomu diye kırsal avkatlık mukabali yaparken adam 1zkt bilmem ne kilima almakta. Hani özgürlük hani eşitlik hani halkların kardeşliği.
emmi seni arıcektim demi.

Tarih: 10 Ağustos 2010, 15:51 - İp: 88.***.**3.193