pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kompak-slr 1. Dünya Savaşı

Arkadaşlar tamronunda girmesi ile artık slr cilerin pek girmediği makro alanınada giren bu ademoğullarına gününü gösterme günü gelmiştir. Teknolojinin verdiği üstünlükle bizi ezmek isteyenlere vereceğimiz cevap denklanşörümüzden çıkacaktır.Yarışmayı da slr cilerin kazanması sabrımızı taşırmıştır.Artık bıçak kemiğe dayanmıştır.
İborotti paşa seni ispanya cephesi kumandanlığına getirdim.Alaman cephesinden gelecek tamron saldırılarına tek başına karşı koyacaksın.
tr535 seni amerika cephesinin kumandanı yaptım. Dadanagast senin.
Fatma cink:Yeni h1 in ile sende doğu cepheleri kumandanısın.HEmen taşın.
Hilal 1973:Sen otur oturduğun yerde.Makinanın gözü tam görmüyor.
Hüzünseli:Her ne kadar cephe değiştirme hazırlığı içinde olduğun söylentileri var isede İstanbul sana emanet.Ne kadar tarihi yapı varsa çek.
Vizzz:Sen manzara cephesi başkumandanısın.
İhtiyar:Sen lojistik destek sağla.Askerlikten muafsın.
Gavroch:Sen mehter takımını yönet.
Acun :sen Makroda bana destek ol.Arkamı kolla.
Ati 2001 :Süper makro cephesi sana emanet.
Demirkaya:Tez makro lensini kullanmayı öğren.
Korkmaz53:Sen istihbarattan sorumlu paşamsın.
Cez:Sen uzay paşası ol.
Artık durmak yok.Slr cilere rezil olmak yok.Net olmayan kötü foto yok. Yüriyin arslanlarım.

Tarih: 29 Ekim 2005, 17:57 - İp: yok
iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

emret komutanim basimla guzum ustune zaten bu almanlari hic sevmezdim kanimizin son damlasina kadar savasip bu markalar savasina son noktayi koyacaz insallah
bizim dslrmiz olmayabilir ama nasil ingilizleri fransizlari yunanlari tas sopalarla doktuysek denize bu compacklarlada hallederiz islaerini yurek var bizde alah alah alah hucuuum

Tarih: 29 Ekim 2005, 18:09 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

valla elinizdeki compact'larla bizi denize dokemezsiniz iborotti.. tamron'a ben de katilirim, ispanya cephesini iki yandan birden kusativeririz.. amerikadan tr535'in gucleri gelene kadar....ohoooooo ooooooo..
..bu arada dslr gucleri merak etmesinler.. biz tamronla haklarindan geliriz bu compact'cilarin..
hadi bakalim yuriyin arslanlar da ense trasinizi gorelim.. HA HA HA HA HA HA HA.....

Tarih: 29 Ekim 2005, 19:33 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

pazarbey bu arada konunun ismini istersen degistir.. birinci savasi biz aldik bile..
bu savasin adi bence, yenilmeyen pehlivan savasi olsun..

Tarih: 29 Ekim 2005, 19:35 - İp: yok
hilal1973
hilal1973 (üye)
Bursa / Amatör

benim hakkımda konuştunuz duydum..otuymucam işte!hem noymuş makinem kötüyse

Tarih: 29 Ekim 2005, 19:44 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

aaa aylin hanim, siz buralara ugrar miydiniz?.. nereden duydunuz?..
..
bence de oturmayin oturdugunuz yerde.. (nasil olacaksa bu artik.. otururken oturmayin.. )
kapin makinenizi ve cekimlere baslayin.. ki galibiyetimiz hizlansin..

Tarih: 29 Ekim 2005, 19:58 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Şavaş hiledir ama sizin hile biraz fazla açık oldu.Ne o öyle kendi kendinize oy falan vermişsiniz. Bana diyonuz ama site yönetimi ile aranız bayağı iyi gibi duruyor.Size gelince veriliyor biz veremiyoruz. Ohh iyi valla.
Ama bu sefer öyle olmayacak.Göreceksiniz gününüzü.
Hİlal hanım yurt dışına mühimmat almaya gidecek.Göreceksiniz o zaman(Aman slr falan alırda)

Tarih: 29 Ekim 2005, 20:15 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

istediginiz kadar mihimmat getirtin compact gucleri.. HA AH AHA.. bu sefer goreceksiniz gununuzu.................................

Tarih: 29 Ekim 2005, 20:21 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kayserililer gibi diyorum.
Gununuzu goreceksınız.

Tarih: 29 Ekim 2005, 21:39 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

niye kayserililer tersden mi soylerler pazarbeyi?.. (bu arada benim baba tarafim malatyalidir.. sulalenin yarisi malatyada yani.. eee, bir malatyali da yari yariya kayserili sayilir.. o halde ben ceyrek kayseriliyim.. )

Tarih: 29 Ekim 2005, 22:09 - İp: yok
gavroche
gavroche (üye)
Bursa / Amatör

Vallahi siz beni güldürdünüz Pazarbey üstadım... Allah'da sizi güldürsün... Ben zaten bateri çalarım boş zamanlarımda, liseydeyken bir amatör grubumuz bile vardı... Seve seve yönetirim mehter takımını... Yeter ki siz zafer sancağını dikin sitenin orta yerine...

[>:D :D

Tarih: 29 Ekim 2005, 23:31 - İp: yok