onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

Kız Ark. Bulmanın Mat. Açıklaması

tabiki benim fikrim değil yapan yapmış.

#hellfire' tarafından 12.08.2006 03:18:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ağustos 2006, 03:17 - İp: 85.***.**2.9
suluca
suluca (üye)
İstanbul / Amatör

oylar genc partıye o zaman:-)

Tarih: 23 Eylül 2007, 23:58 - İp: 85.***.**3.33
cigdemakta
cigdemakta (üye)
Adana / Amatör

halimiz şehrazat'a kaldıysa yandık kız tavlamak zoor iş zor kadınsan hele de...

Tarih: 24 Eylül 2007, 01:23 - İp: 88.***.**7.220
badboy79tr
badboy79tr (üye)
Kırklareli / Doğa Fotoğrafçısı

Kızlar parayı sevmez, para ile yapabileceklerinizi sever. Sonuçta tüm problemlerin kaynağıda çözümüde para. Ama bayanlar bunu anlamaz. Mesela sevgilinizin önüne 900 TL koyun, nakit, benimle olur musun deyin. Suratınıza okkalı bir tane yersiniz ve dumur bir biçimde terk olunursunuz. O 900 TL yi alın gidin kuyumcudan bir tek taş kapın. Götürün bir akşam yemeğinde verin, üzerine seni seviyorum deyin. Alın başınıza belayı. İşte sorun şu ki ben erkek olarak 900 TL = tek taş pıranta diye görüyorum. Oysa karşınızdaki bayan tek taş = beni seviyor, bana değer veriyor olarak görüyor. Oysa 900 TL eşit değildir beni seviyor değer veriyor. Tamamen algı farklılıkları var arada. Erkek elbette karşısındaki bayana 900 liralık bir eğer varmez ama o paraya bir 16-80 almak varken gidipte küçücük bir şeye o parayı vermek hiç bir erkek istemez.

Kısacası paranız varsa mutluda olursunuz mutlu da edersiniz. Mamafih hepsi bir arada olmuyor. Ben kız arkadaşına su gibi para harcatyan birinin niyetinden şüphe ederim. Paçavra gibi kullanıp bir kenara atabilir. Fakir ama onurlu genç o tek taşı almak ister ama asla alamaz. Zaten işsizdir kızı babasından isteyemez. (istese de alamaz)

Yani para ile saadet olmaz, parasız saadet hiç olmaz. Demek ki saadet(mutluluk) diye birşey yok.

Neyse durumlar böyle hepinize mutlu yıllar.

Tarih: 31 Aralık 2009, 19:01 - İp: 88.***.**8.24