osmanc
osmanc (üye)
İstanbul / Meraklı

Kendi Sitem

Merhaba konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum eğer hata varsa affediniz. Ben 2.5 yıldır fotoğrafcılık ile ugrasıyorum. Makinem Sony H9 ve yeni Canon 400D aldım. www.icuarts.com benim sitem. Görüslerinizi benimle paylasır iseniz cok mutlu olacagım. Gerek site dizaynı gerekse fotograflar hakkında. Ayrıca istenen fotografın büyük boyutunu ücreti karsılıgı bastırıyorum ve yolluyorum. Sitem acılalı 5 gün oldu daha cok yeni ama zamanla cok daha iyi olacak yeni kategoriler eklenecek. İyi calısmalar herkese.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 11:59 - İp: 193.***.**3.12
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

SİTENİZ HAYIRLI OLSUN.UMARIM İSTEDİĞİNİZİ BULURSUNUZ.İNŞ. BURDADA 2 KONU AÇMAKLA YETİNMEYİP BİLGİLERİNİZ BİZLE PAYLAŞIRISINIZ!BİDE AYRICA KEŞKE ÇEKTİĞİNİZ FOTOĞRAFLARI SATMASANIZDA KENDİ PORTFOLYONUZ OLSA BENCE DAHA MANTIKLI.EN AZINDAN BEN BÖLE BİŞİY YAPMIŞ OLSAYDIM FOTOLARIMI SATMAZDIM.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 12:38 - İp: 81.***.**1.83
osmanc
osmanc (üye)
İstanbul / Meraklı

Mutlaka burada uzun soluklu olacağım emin olabilirsiniz. Nezamandır üye olacaktım ama bugüne naspimiş. Fotoğraflarımı satmamın nedeni bu işi çok azda olsa ticari düşünüerek yapıyorum çünkü. Ama fotolarımdan burayada koyacağım birçoğunu. Ayrıca teşekkür ederim dilekleriniz için. İş yerinde olduğum için daha siteyi araştıramadım ama eve gidince iyice bir dalacağım ve ne biliyorsam aktaracağım, yeni şeyler öğreneceğim.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 13:06 - İp: 193.***.**3.12
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

siteniz nie ing.?
bide hangi makineyi kullanıosunuz?

#cyaxar' tarafından 05.07.2007 13:29:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 13:28 - İp: 81.***.**1.83
osmanc
osmanc (üye)
İstanbul / Meraklı

Sitemi yapan arkadaşım ingiliz o yüzden ama yakında Türkçe eklenecek. Birde ingiltereden çok giren arkadaşlarım var okuldan.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 13:51 - İp: 193.***.**3.12
osmanc
osmanc (üye)
İstanbul / Meraklı

Ayrıca makine bilgilerim ilk mesajımda var. Biri Sony H9 biride Canon 400D. Sitede bazı fotolar Nikon ile çekildi onlar kız arkadaşımın ekledikleri.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 13:54 - İp: 193.***.**3.12
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

hoş bir site profesyonel bir tarz sade, istenene ulaşması kolay
tebrik ederim...

Tarih: 5 Temmuz 2007, 13:57 - İp: 81.***.**3.185
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

pardon osmanc sonradan farkettim makineleri.gerçekten sade bi anlaşılır bi site hemde bayaı bi profesyonelce yapılmış site.inş. başarılı olur.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 13:59 - İp: 81.***.**1.83
osmanc
osmanc (üye)
İstanbul / Meraklı

Çok teşekkür ederim arkadaşlar dizayn tamamen bana ait. Ayrıca fotoğraflar hakkındaki yorumlarınızı da alabilir miyim? Akşam eve döndüğümde buradaki galeriye de fotoğraflar yükleyeceğim. Light painting olayını çok seviyorum (sitedeki L-line olan) Yakında minik boya toplarıyla havada boya taneciklerini çekeceğim sürekli güncelliyorum. Buraya üye olduğum çok iyi oldu. Hepinize çok teşekkür ederim.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 14:04 - İp: 193.***.**3.12
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

fotoğrafları da incelelemek istedim yalnız orda sorun yaşadım fotolar arası geçişte resim büyürken biraz sorun var gibi,
gerçi o sırada bende nette 3 pencere daha açıktı, hatta birinden mail atıyordum belki o yüzden ağırlaştırdı, ama tekrar bakacağım,
ilk bakışta güzel çalışmalar var özellikle light paint kısmını incelemek istiyorum...

Tarih: 5 Temmuz 2007, 14:08 - İp: 81.***.**3.185
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

l-line bölümünde fotolar çok ilginç ve güzeller buraya eklersen ii raiting alırsın.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 14:11 - İp: 81.***.**1.83