lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Kazım Koyuncu İçin Klip

Son zamanların en ünlü ve hikayesi en acıklı KAradenizin hırçın çocuğu ve benim de kendisine aşırı bir sevgi duyduğum KAZIM KOYUNCU için geçen yıl hazırlamış olduğum bir klibi sizlerle paylaşmak istedim..

Kendisini sevgiyle ve rahmetle anıyorum

Buraya tıklayın

#lazut' tarafından 27.09.2006 18:11:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Eylül 2006, 01:06 - İp: 85.***.**6.137
muratcicek
muratcicek (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Lazut hocam çok güzel görüntüler ama seste bir sorun var bilmem fark ettin mi? Boğuk çıkıyor

Tarih: 27 Eylül 2006, 01:51 - İp: 88.***.**3.76
callac
callac (üye)
Yurtdışı / Amatör

çok emek verdiğiniz belli. sunumunuz için teşekkür ederim.
ama keşke görüntü ve ses daha iyi olsaydı.

kazım koyuncu bence türkiyede sanatçı kavramını en çok hakeden kişilerden biriydi. onun bir sanatçı duruşu vardı. sadec sesiyle değil, düşüncesiylede insanlara birşeyler verebiliyordu.

denizin çocuklarından dağların çocuklarına selam olsun. bunu diyarbakırdaki bir konserindede söylemişti. bu bende müthiş bir etki yarattı. ona karşı büyük bir hayranlık duydum.

Tarih: 27 Eylül 2006, 02:04 - İp: 88.***.**1.14
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

lazut mrb
şuan klibi izleme şansım olmadığından yorum yapamicam.sözüm kazımla ilgilidr.kazım'ı çok iii tanıyan biriym.onun yüreğini,insanlığını bilen şanslı kişilerdenim.
bi röportajında ''bu kanser denen illete her aileden bi kurban verilecek,belki bu aileden kurban ben olabilirim kimbilebeilir ki''.işte bu kadarda korkusuzdu o.ölmeden evvel yaptığı karadeniz artvin turu onun için anıların yeşermesi umut olmasada yaşamasının anlamı olmuştu.yağmur içen çocuk dalgalara viya...
o KAZIM KOYUNCU...

Tarih: 27 Eylül 2006, 07:39 - İp: 85.***.**8.101
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Arkadaşlar isterseniz şu linke tıklayın..Sevgili muratçiçeğin bahsettiği sorunu ben de fark ettim..
Düzeltmeye çalıştım.
buyrun buraya bir de tıklayın

Tarih: 27 Eylül 2006, 11:29 - İp: 212.***.**2.130
  • 1