mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Kankalar

Tamam burada iyi arkadaşlarımız var.. anlaşıldı..

Ama.. birbirimize destek durumlarını, abartmış olan arkadaşlar var..

bir konuda bir tartışma görüyorum.. iki arkadaş bir görüşü belirtiyor.. sorun yok..

başka konuya geçiyorum.. olay farklı.. aynı ikili gene kankalıklarını ispatlama yarışında sanki.. aynı şeyleri sorgulamaksızın yazıyor..

"Tehlikeli gruplaşmalar" konusunda Pazarbey uyarmıştı..

Doğru bildiğimizi yazalım arkadaşlar.. İyi arkadaş, yanlışımızı bize söyleyen kimsedir.. Körükörüne pohpohlayan değil..

Tarih: 21 Temmuz 2007, 16:32 - İp: 85.***.**7.18
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

ah hocam ahh
sen o dosyaları bi zıplatsana bana ben becerebilecekmiyim dediğin işi

Tarih: 4 Aralık 2007, 16:17 - İp: 81.***.**7.150
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

laz hope exe de sorun yok ancak vcd leri berbet çıkmaya devam ediyor..Yok arkadaş bu studyoculardan soğudum be

Tarih: 4 Aralık 2007, 18:06 - İp: 88.***.**5.125
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

bizim ne günahımız var hocam gönder halledelim

Tarih: 4 Aralık 2007, 23:43 - İp: 78.***.**2.70
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Aşık olmazmıyım kanka.. hatırlarım bir defasında.. oldum.. yüksek sesle "Allah sahibine bağışlasın" demişim.. etrafdakiler uyardıydı.. " o dediğin, güzel bayanlara söylenir, 320bmw için başka söz bul." olduydu..

Atakan, vallahi topiği güncellemekdeki tek maksadım; kankacılığın, maksadını aşan durumlara mahal verdiğine tekrar şahit olmam.. topik senin (herkesin)

huni gibi sözler okuyorumda.. bi topik var anlıyorum.. orayı takip etmediğim için espiri kaçırma durumum malum..

Üstadım.. buradan da özeldende yazıyım.. Gebze yeniçarşı Stüdyo Mete ,en anlaşılır adres..

Slayt gösterisi programı.. vallahi ben pek kullanmıyorum.. benim stajyer var.. 16 yaşında .. o yapıyo o işleri.. benim yapacağımdan daha iyisini çıkarıyo...

Tarih: 5 Aralık 2007, 13:56 - İp: 85.***.**1.112