flymail
flymail (üye)
Malatya / Amatör

Kamera Karşısı

merhaba arkadaşlar,biliyorum biraz sıkılıyorsunuz yazdıklarımdan yalnız müsadenizle birşey daha:::)) hep biz resim çekiyoruz ve konuya bakıyoruz ya konudan kendimize baktığımızda nasıl bir manzara var..hem fiziksel hareketler hemde eğer portre çekiyorsak kişi tarafından heyecanlımı , komikmi,cansıkıcımı veya korkunçmu.??? değerli yorumlarınıza

Tarih: 2 Şubat 2006, 23:15 - İp: yok
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

yazınızdan ne sorduğunuzu , neye yorum istediğinizi anlamadım.. Açarsanız sanırım fotuma bir şeyler yazılabilir..

sevgiler

Tarih: 4 Şubat 2006, 15:59 - İp: 85.***.**5.174
flymail
flymail (üye)
Malatya / Amatör

merhaba arkadaşlar .herkese selamlar ben şunu sordum hani hep biz fotoğraf çekeriz ama hiçbir zaman fotoğraf çekerken hangi halhareketleri sergileriz hiç düşündünüzmü?yani söylemek istediğim biz başkalarını fotoğrafını çekerken biride bu halimizle bizim fotoğrafımızı çekse diyorum ortaya nasıl bir görüntü çıkar onu merak ettim:)şididen herkese kolay gelsin::)9

Tarih: 5 Şubat 2006, 22:43 - İp: 85.***.**6.107
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

selamlar , kusura bakmayın cidden anlamamıştım yazınızı , ama şimdi oldu..
Bundan yıllar önce Karadeniz bölgesini fotoğraflamak için çıktığımız bir turda , çok sevdiğim mimar arkadaşım inek fotoğrafını pozlarken, ineğin fotoğraf makinesini tam yemeye hazırlanırken pozladığımda çok gülmüştüm .. Bulursam burada yayınlayacağım. O yıllar bir a1 kullandığımdan eger yanılmıyorsam biraz da flu çıkmıştı ama bulursam mutlaka yayınlayacağım. Gebermiştim gülmekten çünkü koca bir dil objektife uzanmış Bir de yüksek bir tepeden deniz manzarası pozlayayım derken ayağımı boşluga attığımı hatırlıyorum.Komik olsa gerek..Ama fotoğraf çekenler genelde ciddi ciddi işlerine bakarlar, o da komik gelir bana .. Ya da fotoğraf pozlarken birinin bana ne yapıyorsun dediğinde, sinirlenip delirdiğim zamanlar az olmamıştır.Sonra gülüyorum ama o an deliriyorum.. Sanki malına el koyacak mısım gibi davranırlar insanlarMal da onların olsa valla sesim çıkmaz.Genelde kimseleri rahatsz edecek işler yapmam çünkü.O şekilde kendimi rotgenci gibi hissediyor, bunu sevmiyorum.

sevgiler

Tarih: 6 Şubat 2006, 03:56 - İp: 81.***.**6.208
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ohhoo o zamanlar thalassa bilem yaşamakta imiş.

Tarih: 1 Mayıs 2011, 14:16 - İp: 78.***.**3.221
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmiler tahlassa hakkında bilgisi olan vr mı..
Yaşıyor mu yaşamıyor mu.Hangi foto sitelere takılıtyor..
Bu adamı bulmam ilazım...

Tarih: 1 Mayıs 2011, 20:01 - İp: 88.***.**3.3
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yok

Tarih: 2 Mayıs 2011, 05:57 - İp: 88.***.**5.129
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Kayıp ilanı verelim belki bilen tanıyan vardır.
Olmadı kellesine ödül koyalım ödül acıları peşine düşsün.

Lakin bunları siz yapın çok yorgunum hiç halim yok.
Bütün gün Bolu - Kartalkaya'da koşturduktan sonra
Piknikzeler nedeniyle geceyi hastanede geçirmek yoruyor insanı.

Akşam olsada uyusak

Tarih: 2 Mayıs 2011, 15:21 - İp: 78.***.**3.237
  • 1