fotomakro
fotomakro (üye)
İzmir / Amatör

İzmir Ve O Patlama Anı...

izmirliler o patlama sesini duyan var mi hem sabah hem oglen 2 side kulagimin dibinde patladi duyan var mi forumda izmirliler arasinda o bomba sesini.. bi merak sadece bide paylasmak istedim korkumu...cok kotuydu bi anda ev sarsildi ve o korkunc ses...yanan adam gozumun onunde nasil kivraniyodu ve olen abi 2 gun sonra hali dosemeye gelceklerdi sozde bize o ambulans sesleri dumanlar ve bagrislar ve yerde ki kanlar....olum burnumuzun dibindeydi televizyonda goruruz ahh vah vah deriz ama bu oyle bisi deil insanin eli ayagi tutmuyo ve gozleri gormuyo ne yapcagini sasiriyo Allah kimsenin basina vrmesin ve bu terorislerin Allah belalarini versin ben olayi burnumun dibinde balkondan izledim gozlerim dola dola...ve 2 gun oldu hala kendme gelemedim ki o olayi patlama anini goren kardeslerimin durumunu merak ediyorum insallah bu son olur dicem de agzimdan cikmiyo kelimeler cunku biliyorum son degil...simdi surekli dusunuyorum filistini ve anliyorum galiba ama fazla anlayamam burda 1 olu 9 yarali orda 30 olu 50 olu dusunemiyorum hallerini aklim almiyo...neyse bu olayi nefretle kinle vs vs vs....buraya yazdim cunku bu teroristlerin bu kadar gozu donmus olduklari ramazan mubarek gunlerde yapcaklari aklima gelmezdi kimseninde gelmedide ve zaman ayarli bombalar ikisi ayni anda patlicakti ve en kalabalik zamanda kac olu o zamn hic tahmin edemiyorum... sizden ricam alisveris merkezlerinden bu ara uzak durun lutfen tek izmirliler degil butun sitedekiler bide bayram geliyo Rabbim hepimizi korusun bu bu dicek laf yok ki hayvan mi kesinlikle insandisi ne oldugu bellirsiz yaratiklardan........

Tarih: 4 Ekim 2007, 13:23 - İp: 85.***.**5.158