kaanca
kaanca (üye)
Antalya / Meraklı

İnternetten Sipariş???

İnternetten bi makine sipariş vermeyi düşünüyorum.Ama ne kadar güvenli olur bilmiyorum.Sipariş sırasında pek çok sorunla karşılaşan arkadaşların sorunlarını okudum.korktum şimdi haa Aydınlardan sipaiş vermeyi düşünüyorum.Beyler bildiğiniz şööle sağlam güvenilir site varsa yadımcı olurmusunuz sizin alışveriş yaptığınız.Sakata gelmeyelim sonra Teşekkürler

Tarih: 17 Temmuz 2004, 00:31 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

merkezi turkiyede olan bir siteden siparis vereceksen sorun olmaz ama yurtdisindan siparis vericeksen sozlesmeyi ve teslimat sartlarini iyice okumani tavsiye ederim.
yerli sitelerden www.estore.com.tr ye bir bak istersen.

Tarih: 17 Temmuz 2004, 00:57 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Merhaba,
Niye internetten alıyorsun ? Antalya da makine alabileceğin bir mağaza yok mu?

Tarih: 17 Temmuz 2004, 02:12 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Merhaba,
Makişneni sipariş etmeden önce telefonla sor bakalım garantiyi Karfo -karacasulu mu veriyor yoksa başka bir firma mı? Ayrıca nikon coolpix 2100 nois probleminin en çok olduğu modellerden bşiridir seçimini hatalı yapmışsın. (nois: çekilen fotoğrafların üzerinde yuvarlak lekeler...)

Tarih: 17 Temmuz 2004, 14:45 - İp: yok
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Aman kaanca dikkat et. aydınlar pek güvenilir satıcı değil. bu konuda çok sorun yaşayan var. fiyatlar ucuz olsada ellerinde ürün yok ama parayı almasını biliyorlar ve ürünler çoğunlukla resmi mümüssil ithalatı değil... garanti sorunları yaşanır. 2100 konusunda seçmiş olduğun makine geçen yılın modeli. Teknosa antalyada iyi bir adres veya hepsiburada.com u önereirim illa internet dersen. ama karşında bir muhattabın olmasını her zaman teknik ürünlerde tavsiye ederim.

Tarih: 17 Temmuz 2004, 16:17 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

aydinlardan internet konusunda dikkatli olmanı öneririm. Stokta olmayan şeyleri update etmiyorlar sitede.

Tarih: 17 Temmuz 2004, 17:44 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Merhaba,
Antalyada bir fuji imaj plazaya git onlarla tanış ,bir çaylarını iç .Makineler hakkında bilgi edin aklındaki bütün soruları sor oradakilerin hepsi kurstan geçmiş belgeli satıcı yani ne sattıklarını bilen adamlar ( bu doğru yönlendirilmek açısından çok önemli.... )
Dünyada kargadan başka kuşların da var olduğunun farkına varacak ve mutlu olacaksın...Sevgiyle kal

Tarih: 17 Temmuz 2004, 20:54 - İp: yok
bozo
bozo (üye)
Kocaeli / Amatör

fotoğram makinemi aydinlar dain internetten siparişlke aldım.. sipariş vermeden önce arayıp stokta olup olmadığını sordum. siparişimi verdikten sonra da kargoya verip vermediklerini takip ettim.. üstelik diğer gün de kargoyu takip edip öğlen vakti makinemi aldım..
ben memnun kaldım onlardan..

Tarih: 17 Temmuz 2004, 22:00 - İp: yok
ck
ck (üye)
Balıkesir / Amatör

Fiyat araştırması yapmanı tavsiye ediyorum.. Bazı fiyatlara inanamadım.. Benim aldığım TL kadar, USD fiyat yazanlar var.
330 milyon TL 330 USD gibi.. Nasıl ama.. % 50 !!!

Tarih: 17 Temmuz 2004, 22:10 - İp: yok
bozo
bozo (üye)
Kocaeli / Amatör

CK hangi markaya hangi firma 330 dolar fiyat koymuş söyle de bileleim. kim kazıkçı.. dikkat edelim. uyaralım..

Tarih: 18 Temmuz 2004, 01:07 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Şimdi erkayalardan netten alanlara kötü bir haberim var, eminönündeki dükkana gitme fırsatınız varsa gidip alın, çünkü internetteki fiyattan biraz daha ucuz dükkan. 5-10 dolar fakediyor kimi ürünlerde.

Tarih: 18 Temmuz 2004, 12:33 - İp: yok