baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

İçim Acıyor :( :( :( :(

1000 aydan daha hayırlı olan Kadir Gecenizi kutlar, Yaklaşan Bayramın Başta Siz olmak üzere İslam Alemine ve Tüm Dünyaya mutluluk, barış, huzur ve güzellikler getirmesini dilerim.

Türkiye’nin üzerinde dolaşıp duran kara bulutların dağılmasını, Bizim için Toğrağa Düşen Vatan evlatlarının artık son şehitler olmasını Canı gönülden temenni ederim.

eğer benim annem teyzem annanem o şehit annelerin acısına ağlıyorsa, her bir mehmetçiği kendi evladı gibi görüyorsa BU VATAN KOLAY BÖLÜNMEZ

içim acıyor duydukça..

bu mübarek gecede tüm Mehmetçiklerimiz Allah’a emanet olsun diyorum

#baharbahar' tarafından 10.10.2007 11:02:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Ekim 2007, 20:02 - İp: 85.***.**9.131
fotomakro
fotomakro (üye)
İzmir / Amatör

1 ay mi her an nerde patlayacagi belli olmyan bombalar..sayisi hergecen gun artan sehitlerimiz... bir ay deil bence millet artik en fazla 3-5 gun dayanir bu haberlere gibi geliyo bana herkes dolmaya basladi hatta tasmamiza az kaldi...KAHROLSUN ADi TERORISTLER
KAHROLSUN ADi KOPEKLER
KAHROLSUN ADi SEREFSIZLER

Tarih: 9 Ekim 2007, 13:47 - İp: 85.***.**5.158
warp83
warp83 (üye)
İstanbul / Meraklı

Ben başka bir hususa da dikkat çekmek istiyorum. Sevgili basın ve medyamız milletimizi öylesine uyuttuki kolumuzu bacağımızı kesiyorlar canımızı yakıyorlar hiçbir tepki vermiyoruz. Artık bu olanlar olağan birşeymiş gibi hareket ediyoruz. Şehitlerimize ve gazilerimize bir gün ağlıyoruz, bir gün dua ediyoruz ondan sonra vur patlasın çal oynasın. Milletin aklı köreldi.

Tabiki biz millet olarakda sütten çıkmış ak kaşık değiliz biz de seviyoruz böyle şeyleri. Genellemesine konuşmuyorum yanlış anlamayın ama maalesef çoğunluk bu. TV de yararlı bişiler olduğu zaman burun kıvırıyoruz ama gelgelelim bir Hülya Avşar-Seda Sayan kavgasını adamlar 1 hafta boyunca bize seyrettiriyorlar ve biz ses çıkarmadan izliyoruz. Öylesine ayakta uyuyoruz.

Şimdi diyeceksiniz ki bu yazdıklarının konumuzla ne alakası var. Çok alakası var. Hepimizin ortak noktası şu TV denilen olay. Biz milletçe bilinçlenmezsek, gruplaşmayı bırakmazsak ve en önemlisi birlik olmazsak Allah korusun daha nice analar, babalar, eşler ve çocuklar ağlar. Bana göre bu bilinçlenmeyi de en önemli ve kapsamlı şekilde yapacak olan basın ve medyamızdır.

Ben sadece küçük ama önemli bir konuya işaret ettiğime inanıyorum. Bunlar sadece benim görüşlerim.

Şehitlerimize Yüce Allahtan rahmet, yakınlarına Yüce Allahtan sabır diliyorum.

Herkese hayırlı akşamlar.

Tarih: 9 Ekim 2007, 23:46 - İp: 88.***.**3.65
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

sınır ötesi operasyon a yeşil ışık yakılmış daha çok canlar yanacak elbette "kaynağa ulaşmak için akıntıya karşı yüzmek gerekir"

sonu gelecekse eğer operasyon yapılmalı

#yetisbey' tarafından 09.10.2007 23:49:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Ekim 2007, 23:48 - İp: 88.***.**2.92
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

ya 2 gün yas ilan etseler

1 güne de razıyım

15 can ya 15 şehit............

yokkk eğlencelerinden şatafatlarından sefalarından taviz verirler mi? ne de olsa onların evlatları değildir ateş altına giden, garibanın fukaranın öksüz yetimin alın yazısıdır tüm bunlar

peki kimleri korurlar, kimler için can verirler? onlar için iki damla gözyaşı dökmeyen, 1 günlük ratinglerinden taviz vermeyen ikiyüzlü ve menfaatçiler için

haa işte bu noktada şu soru aklıma gelir;

şehitlerimiz bizlere haklarını helal edecekler mi???????

Tarih: 9 Ekim 2007, 23:52 - İp: 88.***.**5.157
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

ben televizyon izlemiyorum çok mecbur kalmadıkça

Tarih: 9 Ekim 2007, 23:54 - İp: 88.***.**5.157
yetisbey
yetisbey (üye)

EVET HELAL EDECEKLER Mİ ACABA?ONLAR BİZİM İÇİN SAVAŞIRKEN BİZ BİRİMİZLE ÇATIŞIYORUZ

SON DAKİKA HABERİ

TIKLA

#yetisbey' tarafından 09.10.2007 23:57:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Ekim 2007, 23:55 - İp: 88.***.**2.92
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

eyvah diye okudum gene mi diye korkarak açtım offf yarabbim

Tarih: 9 Ekim 2007, 23:56 - İp: 88.***.**5.157
warp83
warp83 (üye)
İstanbul / Meraklı

Bende Baharbahar şu TV denilen olaydan o kadar nefret ediyorum o kadar tiksiniyorum ki anlatamam.

Tarih: 10 Ekim 2007, 00:00 - İp: 88.***.**3.65
yetisbey
yetisbey (üye)

DÜN KÜTAHYA DAN DA KALDIRILDI ŞEHİDİMİZ VE GERÇEKTEN DIŞARDAN BİRİSİ OMAMA RAĞMEN KENDİ ORDA ONUN YERİME ANNE Mİ BABAMI O AİLELERİN YERİNE KOYUP DÜŞÜNDÜM BİRAZ

#yetisbey' tarafından 10.10.2007 00:02:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ekim 2007, 00:00 - İp: 88.***.**2.92