atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Hepinizi Çok Özlemişim,,,,

Herkese selamlar,

Uzun zamandır sitede ofline oldum, malum bildiğiniz üzere hayatımıza Ataberk adını verdiğimiz bir parça daha katıldı. İşten arta kalan tüm zamanımızı bu minik yaramaza ayırdığımız için eşim ve ben neredeyse hayattaki tüm hobilerimizden vazgeçer olduk. Fotoğraf çekmekten vazgeçmedim tabi, ama siteyi de bebek fotoğraflarıyla doldurmak istemiyorum. Makine artık küçük Ataberkin emrinde çalışıyor. İnşallah yeniden hobi fotoğrafları çekip yollayacağım.

Bu ara işlerim biraz durgunlaştı ve yeniden aranıza katılma fırsatı buldum.

Netfoto ailesi sizi özlemişim.

Hepinize tekrar merhaba.

Tarih: 10 Nisan 2007, 11:38 - İp: 88.***.**3.60
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

fizyomatematik: bu kuramın kurucusu benim nedimy. bak kuramım ne kadar isabetli ki sen bile hemen (aşağı yukarı doğru) bir hesaplama yaptın.

yakında ders kitaplarında görürsün bu kuramı.

Tarih: 3 Mayıs 2007, 19:39 - İp: 88.***.**3.77
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

7 ay bitti sevgili hocha bu arada ben kaç yaşında oldum senin teorine göre.

(çocuk olduğunda 30 idim)

Tarih: 4 Mayıs 2007, 10:03 - İp: 85.***.**1.85
arinna67
arinna67 (Objektif)
Zonguldak / Meraklı

Atakan bey hoşgeldiniz

Tarih: 4 Mayıs 2007, 10:53 - İp: 88.***.**9.202
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

atakan hosgeldin. Siz gittiniz geldiniz cok sey degisti. Mesela ben editor oldum [>:D

Tarih: 4 Mayıs 2007, 10:55 - İp: 88.***.**7.150
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Hoşgeldin Atakan,maşallah nede tatlı olmuş Ataberk..seni en iyi anlayacaklardan biride benim,,bende uzun süre yoktum sitede 1 aydır buralardayım..

Tarih: 4 Mayıs 2007, 11:37 - İp: 88.***.**2.174
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

37 yaşında oluyosun atakan.

Tarih: 4 Mayıs 2007, 16:04 - İp: 88.***.**7.191
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Atakan-Ataberk hoşgelmişsiniz.Bu ne güzel sürpriz,ikiniz de büyümüşsünüz.Sizi mutlu ve sağlıklı görmek de çok hoş.Görüşmek dileğiyle esenkalın.

Tarih: 7 Mayıs 2007, 14:31 - İp: 88.***.**0.224
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

HIMMM Kontrast Editör olmuş, neyseki bugüne kadar bir sürtüşmemiz olmadı kendisiyle iyi kurtardık...

Hocam haklısın 37 fena saptama değil, ama sanki ben 40 gibi falan hissediyorum bazen...

Sevgili Alev Abla sizi özledim valla, evet Ataberk büyüdü eh ben de biraz yaşlandım tabi, sevgiler...

Gordi sana da çok selamlar, ufaklık maşallah gün geçtikçe büyüyor ve bizim kendimize kalan zamanımızdan daha fazla çalıyor, şikayetçi değilim ama maalesef bu tür keyif aldığım olaylardan uzak kaldım, fırsat buldukça uğruyorum... Sevgiler

Tarih: 9 Mayıs 2007, 13:41 - İp: 85.***.**9.207
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Babaş* allah sağlık sıhat afiyet keyfiyet eksik etmesin üzerinizden.. diş çıkarımlar başladımı.. bizde başladı görüntü olarak hoş bişey. Ağzında bir pirinç tanesi çok sevimli durulor.. ama derdini hiç sorma.. biraz sıkıntılı günler..

İşler nasıl, ben bunaldım açıkcası fırsatını bulsam bırakacam bu işleri

(*Babaş = Birbirine Yakın zamanda baba olanların birbirlerine hitap şekli )

Tarih: 9 Mayıs 2007, 14:50 - İp: 85.***.**0.130
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

sevgili rokomet "babaş"
diş çıkarma sezonuna girdik sanırım, 3 gündür huysuzluk yapıyor, birde terleme başladı, damaklar sertleşti yakındır bizim pirinçler de piyasaya çıkar....

İşler bu ay fena değil, 3 aydır yatıyorduk yatmak daha kötüymüş iş olsun böyle iyi... şikayetimiz yok, eskiden gece mece dinlemeyip çalışıyordum, ama artık sınırı çizdim 18.30 dedimi bilgisayarı kapatıp kaçıyorum yoksa çekilmiyor, evde televizyona bile bakası gelmiyor insanın sürekli ekran karşısında ama yapacak birşey yok işimiz bu severek de yapıyoruz idare edeceğiz...

Selamlar, sevgiler

Tarih: 9 Mayıs 2007, 14:56 - İp: 85.***.**9.207