mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Hediye Kazandınız Mesajları Sorunsalı

Emmiler bir kaç haftadır cep telefonuma bir mesaj gelmektedir. Mesajın içeriği aşağıdaki gibidir

Kimden:+90545*******
Tebrikler! Değerli müşterimiz dijital fotoğraf makinası MP5 kazandınız. Hemen 0212******* arayın HEDİYENİZİ ve tasarruf cihazınızı almayı unutmayın. 0212*******

Bir kaç haftadan bu yana 17 kez gelen bu tür mesajların cep telefonumuza gelmesini engelleme şansımız varmıdır?

Tarih: 17 Eylül 2011, 21:26 - İp: 78.***.**8.133
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

BEni kimse dolandıramaz amma teşeppüs eder. Keza geçen bizim vizik tedaviye gittiğimiz örgenmişler. Bİlinmiyen numaradan aramışlar evi. sağlık baknılığı karşılıyo birazını kalanı siz karşılayın verem size bir ürün demişler. Hanım beyim bilir demiş saf anadolu kadını mukabili. Bunu kabul olarak değerlendiriyoz demişler. Birkaç gün sonra gene bilinmeyen numaradan bir bağyan aradı. Biz ankara ppt karkodan arıyoz dediler. Len dedim ankaradan niye arıceniz bizi. Gelirsem azını cart diye yırtarım senin dedim kıza. Nası konuşuyonuz felam dedi. Sonra kapattı. Bİ dehada aramadılar. Geçende büroya aynı şebeke aramış. Avkatçı dükkanı deyende hemen kapatmışlar.

Tarih: 19 Eylül 2011, 17:43 - İp: 78.***.**5.168
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

tapır mapır apır sapır
öyle bişiler..
aklımada geliverdi.. göz için lens varya ondan imal imiş..
gözümüze kaçsa sorun yok yani galba bu durumda..
ama gözüme kaçtı sanırsam tl mukabilinde..

Tarih: 19 Eylül 2011, 17:46 - İp: 88.***.**0.209
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi çikokrem yerine diadan diarella yesen beş sene
aradaki farkla pilastikten ettiğin zararı çıkartırsın

Tarih: 19 Eylül 2011, 17:52 - İp: 85.***.**5.254
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

nen pazaremmi onnar seni bilmiyodur.. cahallıktan onnarınki..

senin sorunsal topiği başkanı olduğunu bilseler.. değil seni kötayadan bulmak,, potansiyel müşterileri olsan bile giderler kutuplarda mayo tükkanı açarlar.

Tarih: 19 Eylül 2011, 17:56 - İp: 88.***.**0.209
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

sağol roko dayı.
okyanus dayı okokrem özel isim değil krema çukulataların genel adı olarak kullanımmıştır anti parantes konya şekerin toru çokokremi var. Antiparentez yazı niye böyle karıştı annamadım.

Tarih: 19 Eylül 2011, 19:59 - İp: 78.***.**5.168