dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Haydi Taksim,e Yarın 1 Mayıs

Geçen 1 mayıs,da taksimdeydim.bir şölen havasında kutlanan rengarenk 1 mayıs törenleri olaysız geçtiği için çok memnun oldum.Yarın gerek sağcısı gerek solcusu her düşünceden sivil toplum örgütleri emek ve dayanışma gününü kutlayacak.Ben zaten insanların emeklerinin sınıflandırılmasına karşı olan biriyim.Temennim insanların provakasyonlara kapılmamaları ve olaysız geçmesi dileğiyle.

Yarın benim gibi birçok arkadaş taksimde olacak.Emek ve dayanışma günü kutlu olsun.

Tarih: 30 Nisan 2011, 22:01 - İp: 88.***.**8.128
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

okyanus sen inönü stadının olduğu bölümden yukarı çıkmadınmı.etraf köfteci doluydu.önüne değilde çevrene baksaydın görürdün.sana rastlasaydım beleş mukabili ısmarlar idim.ben tkp saflarındaydım.fakat biraz dolaştım.çocuklarıyla gelen çok şahıs var idi.

Tarih: 1 Mayıs 2011, 22:20 - İp: 78.***.**2.71
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

çıkışta gördüm light emmi köftecileri
lakin eskiden yer idim şimdi cesaret edemedim

light emmi sen yanlışlıklamı tkp saflarında idin ?
keza erken terketti tkp lilerin bir kısmı

Tarih: 1 Mayıs 2011, 22:46 - İp: 85.***.**1.94
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

bende erken terkettim.eve kaynanalar gelecekti.bide hanımın doğum gününü kaçırmıştık.ona güzel bir hediye aldım.o sebeplerden yeteri kadar fotoğraf çektiğimi düşünüp gittim.

türkiye yıllardır ımf yada benzeri sistemlerle sömürülüyor.kişi başına düşmesi gereken 30 bin usd gelir oysa bu 5 bin usd civarında.türkiyenin yeraltı zenginlikleri fazla.sadece trakyada 50 milyon ton kömür var.14 milyar ton civarında çıkarılmamış petrol var.birşeye karışmış dedi yiğit bulut .bunları yiğit bulut taksimde söyledi.duydum.daha fazlasınıda söyledide aklımda kalmadı.oysa kişi başına 5 bin usd düşüyor.yılda kişi başına 25 bin usd borç ödüyoruz.

insanları aptal olmaktan kurtarıp.onurlu vatanını seven kimseler olmalarını sağlamak ne yazıkki siyaset yapmak olarak gözüküyor.aslında seninle isteklerimiz bir.

tam bağımsız türkiye.

Tarih: 1 Mayıs 2011, 23:03 - İp: 78.***.**2.71
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

okyanus neler yazdın öle uzun uzun. kim okuycak.

Tarih: 2 Mayıs 2011, 05:55 - İp: 88.***.**5.129
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

okyanus ortaokul yıllarında yazın gedikpaşada ayakkabı sanaatinde çıraklık yapar idim.kenan parsın ayakkabıcı tokası dükkanı var idi.bursalı sayacı bir tatar ustam vardı.at eti yer idi.şafi mezhebine göre helalmiş.hanefiye göre yenmesi olabilir fakat hoş olmıyan bir iş imiş.

senin o köfteleri şimdide yemen lazım .çünkü tüm türk cumhuriyetlerinde kımızda içilir.at etide yenir.

Tarih: 2 Mayıs 2011, 22:55 - İp: 78.***.**1.220
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Yandaş ve korkak basınımızın bayram havasında geçtiğini yazdığı 1 mayıs kutlamalarından pardon İŞGALİNDEN bir iki kare
çünkü bu kareler ancak işgal edilmiş bir ülkede işgalci güçler tarafından sergilenebir.

http://www.ortadogugazetesi.net/haber.php?haber=ozgurluk-mu-teslim-olmak-mi&id=19899

http://www.yeniakit.com/kategori.php?id=1

#mechul75' tarafından 02.05.2011 23:13:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Mayıs 2011, 23:12 - İp: 78.***.**4.101
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kahrolsun kominisler.

Tarih: 2 Mayıs 2011, 23:16 - İp: 88.***.**5.129
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Haccı sizinde onlardan geri kalır yanınız yok. Sakın Ertuğrul Günay, Burhan Kuzu, Ayşenur Bahçekapılı nın muhafazakar tabandan geldiğini söylemeye kalkma

Tarih: 2 Mayıs 2011, 23:21 - İp: 78.***.**4.101
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Vermiş olduğum linklerdeki fotoğraflar karşısında yüreği incinen gururu kırılan varmı??

Tarih: 2 Mayıs 2011, 23:23 - İp: 78.***.**4.101
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

asmadtınız bu deyyusların başını aha böyle olur işte.

Tarih: 2 Mayıs 2011, 23:25 - İp: 88.***.**5.129