kuzeyemir
kuzeyemir (üye)
Aydın / Profesyonel Fotoğrafçı

Hakan Şükür

Hakan Şükür AKP'den istifa etti.

yakın gelecekte Türkiye'de siyasi ve sosyal hayatta neler olabilir?

Tarih: 16 Aralık 2013, 23:12 - İp: 95.***.**9.109
akhisarli
akhisarli (üye)
Yurtdışı / Amatör

Kılıçlar iyice çekilmişe benziyor!!!

Tarih: 17 Aralık 2013, 19:52 - İp: 95.***.**4.2
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Her şeyde vardır bir hayır...Demek ki yenilerin önü açılıyor

Tarih: 17 Aralık 2013, 23:10 - İp: 88.***.**4.204
kuzeyemir
kuzeyemir (üye)

galiba öyle oldu Halil bey. Sefer hocam, memleketin hayrına olur mu bu işlerin sonu acaba...

Tarih: 17 Aralık 2013, 23:32 - İp: 95.***.**9.109
akhisarli
akhisarli (üye)
Yurtdışı / Amatör

Bu kavganın temel nedeni aslında herkesin malumu.Önceki bazı iktidarlar da dahil ama özellikle bu iktidar döneminde kendilerine sunulan maddi manevi desteklerle iyice gelişip serpilen bir oluşumun,kendisine sunulan/bahşedilen/göz yumulan-ne derseniz deyin-alanla yetinmemesidir mesele.
Ben kendi adıma kazançlıyım bu tartışmadan,ama memleket kazanır mı kaybeder mi onu zaman gösterecek.Kazancım şu:Yıllardır birçoğumuzda olduğu gibi bende de-Emin Çölaşan ifadesiyle-"Yalçın nereye koşuyor"merakı,cevabı aranan bir soru vardı,bu oluşumla ilgili olarak!
Amaç,gaye sadece bize gösterilen miydi yoksa perde arkasında başka menüler de var mıydı?Bu sprinter atletlerin bir freni var mıydı,durması gereken yeri bilecekler miydi;onu hep sorgulamışımdır.Özeti aradığım samimiyet idi.Ben sorularımın izale edildiğini düşünüyorum artık!
İşin özeti benim açımdan bu!

Tarih: 18 Aralık 2013, 10:21 - İp: 188.***.**8.57
atilla61
atilla61 (üye)
İstanbul / Amatör

Hakan şükür ile Türkiye nin siyaseti ve sosyal yaşantısı hakkında bir bağ kuramadım.Resmi olarak seçilmiş bir milletvekili ama ne mecliste bir konuşmuşluğu nede milletvekili olarak yaptığı bir hizmet yok, AKP da vitrin önüne konmuş saksı çiçeği gibiydi.Sadece kendini düşünüp bir spor programında yüksek bir meblağ karşılığında yorumculuk yapıyordu.Dolayısıyla bu gibi insanların kendilerinden başkasına hayırları olmaz diye düşünüyorum.Bugun olanlara bakılırsa birilerinin talimatıyla istifa etmiş gibi görünüyor.

Siz bu konuyu açtığınızda sanırım bugunki gündem yoktu o yüzden sadece bu kadar yazıyorum.Diğer konular zaten herkesin az çok malumudur.

Tarih: 18 Aralık 2013, 20:48 - İp: 151.***.**6.248
kuzeyemir
kuzeyemir (üye)

Halil bey tesbit ve kanaatiniz çok etkileyici. "yetinmeme kavgası" özlü bir ana fikir olmuş.

Tarih: 18 Aralık 2013, 22:52 - İp: 95.***.**9.109
kuzeyemir
kuzeyemir (üye)

Atilla bey, biz dün bu konuyu açarken "bugün olanlar" ve yarın olacaklar üzerine bir platform düşünmüştük zaten.

bilmediğimiz çok şey vardır elbet, ama vitrininizdeki "saksı çiçeği"nin cinsini biliyorsanız yarın açacağı çiçeğin rengini de bilirsiniz öyle değil mi...

Tarih: 18 Aralık 2013, 22:55 - İp: 95.***.**9.109
atilla61
atilla61 (üye)
İstanbul / Amatör

Tabiki biliriz ama çiçekleri evimize renk katsın diye koyarız başka bir amacımız yoktur
Ama evimizin kirliliğini örtmezler.Güzel ülkemizde şu olanları gördükce acaba hangimizin midesi bulanmıyor.Yazıklar olsun güzelim memleketimizi ne hale getirdiler.
Bu memleket böyle kötü bir yönetimi haketmiyor.

Tarih: 19 Aralık 2013, 00:50 - İp: 151.***.**6.248
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

müktesebat dağarcığımızda.....sadre şifa derde deva olacak üç beş kelime olsaydı .... derken , yangın söndürmeye giden karınca olmaya özeniyor gönül denen bu deli şey ........halil kardeşim hocam kardeşimide alıp o soğumayan çayımı içmeye gelecek....

Tarih: 23 Aralık 2013, 08:19 - İp: 176.***.**7.187
kuzeyemir
kuzeyemir (üye)

iyi muhabbetler, selamlar Şaban abi...

Tarih: 23 Aralık 2013, 15:39 - İp: 78.***.**8.126
  • 1