rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Hafıza Zorunsalı

Hafızafik bir sorunum olduğu için ve cidden bulmam gerektiği için bu topiği açtım..

Yabancı ve ünlü bir ressam vardı.. Eserlerinen ilgi çekici yanı çelişki ve döngü.. en popüler resimlerinden biri birbirini tamamlayan kertenkele ve kuş desenlerinden oluşan resimler.. exe.. gibi bir ismi vardı..
Bazı tablolarındaki merdiven yönünün aşşağımı yukarımı olduğu 2 boyuttan kaynaklanan bir çelişkiyi ortaya koyuyordu..
bu ressamın ismini,
sitesini
ve hatta eserlerinin büyük ebatta yayınlandığı bir siteyi bilen gören duyan varmı ?

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:38 - İp: 88.***.**2.151
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Lise2 psikoloji dedik, orta 1 matematik kitabından çıktı. Yine de yanılmış sayılmam ama ben rokometi lise mezunu sanıyordum. Alnında hatun güneşlenen freud fotoğrafı ile karıştırdım özür dilerim.

Tarih: 8 Haziran 2007, 13:19 - İp: 85.***.**1.19
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Cumhuriyet kitap hiç vermedi ama bu escheri

çok güzel bi escher olmuş

Tarih: 8 Haziran 2007, 13:22 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

fokomat hayatta senin link dediğin yada tıkla yazdığın yere tıklamam.. tıklamam için bana daha fazla neden vermen lazım

Tarih: 8 Haziran 2007, 13:24 - İp: 88.***.**2.151
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

evet rokomet herkes benim gibi link vermiyor kandırıkçılar var.

artık böyle şeyleri kimse düşünmüyor...

Tarih: 8 Haziran 2007, 13:35 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

tato bu güne kadar senin verdiğin yerlere tıklamalarımının hiç birinde hayal kırıklığı yaşamadım..
link veren yerlerine sağlık..

okyanus bilmiyorum sana bi faydası dokunurmu bu bilginin ama ben ilkokul 4 sınıf Resim dersi destek kursundan terkim.. daha doğrusu tasdiknameliyim.. hoca ölmeseydi beşinci sınıfın el-ev-iş dersi yardımcı kursuna da gidecektim.

Tarih: 8 Haziran 2007, 13:44 - İp: 88.***.**2.151
fotomat
fotomat (üye)
Ordu / Meraklı

bak rokomet ben artık eski ben değilim verdiğim linklere güven,tıklamazsan ölümü gör o kadar uğraştım zaman verdim diyorum...zaten eskiden yoktu kitaplarda bu sene ki müfredatla birlikte tanıdım ben de bu ressamı,
sana bi daha yardım edersem iki olsun bak link vermiyorum bundan önceki cevabımda var link ona göre

Tarih: 8 Haziran 2007, 19:32 - İp: 88.***.**8.13
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

aman ağzından yel alsın.. niye yiyim ölünü. delimiyim ben. ölü eti yenirmi hiç.. aşkolsun
tamam üzüntüleşme.. tıkladım..
sevimli şey nolcak
yerim ben kendimi..

Tarih: 8 Haziran 2007, 19:46 - İp: 88.***.**9.209
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Roko baksana şu linke ne inatmışın ya.

Tarih: 8 Haziran 2007, 19:50 - İp: 85.***.**7.106
fotomat
fotomat (üye)
Ordu / Meraklı

teşekkür ederim n.baba bey ,sizi çok sevdim kısaca size nazım baba diyebilir miyim

Tarih: 8 Haziran 2007, 19:57 - İp: 88.***.**8.13
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

fotomata teşekkürler

Tarih: 8 Haziran 2007, 21:39 - İp: 81.***.**7.221