mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Gün Tükürdüğünü Yalama Günüdür

Mevcut siyasi irade sayesinde 2002 yılından bu yana komşularla sıfır sorun diyerek atmadığımız takla oturmadığımız kucak öpmediğimiz kıç kalmamıştı... Gelin görünki akepe tayfası yaklaşık on yıldır yürüttüğü sıfır sorun harekatından bir anda çark etti tabiri yerindeyse tükürdüğümüzü yalamaya başladık. Hadi sıraya girin bakalım

Ermenistan Cumhurbaşkanı Karabağ'ı biz aldık Ağrı' yı ise yeni nesile bırakıyoruz diyor. Şimdi yürekli bir TÜRK BEĞ i çıkıpta bizde ecdadımızdan kalan mirası istiyoruz derse ne olacak? Haaa bu öyle dafos tiyatrosunda oynanan van minit oyununa hiç benzemez ...

Tarih: 2 Ağustos 2011, 00:45 - İp: 78.***.**9.117
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Maalesef atakan abi haklı..Ben çocuğumu yazdıramadım...

Tarih: 6 Ağustos 2011, 10:27 - İp: 88.***.**5.22
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

nasıl yaniiii aaaaa ne ayıp, yurdumun koskoca örtmeni, yıllarını bu işe vermiş o dağ senin bu bayır benim geçmiş gelecek nesillere bir şeyler öğretmeye çalışmış Sefer Hoca ki camiaya da pek uzak sayılmaz çocuğunu bu okullara yazdıramamış yok hocam inanmammmmm bi yanlışlık vardır, bu okullar Türk'lük adına, hayır hasenat adına açılmıyormuydu, Allah Allah,,, dimek paran yetmedi diye yazdıramadın çıkmadı mı bi babayiğit sennde oğlana burs versin, vay anasını dimek işin sonunda ticaret varmış para varmış, göremedik hocam pazarboyun dediği gibi beyin yok ki görelim...

Tarih: 6 Ağustos 2011, 10:36 - İp: 46.***.**6.154
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Provakatör seniii
hemen nasıl çektin o yana bu yhana..

Ama işin doğrusu bu. 4500 den 3800 e indiler ama 5 yılı düşününce 20 bin yapıyor..
Arabamı da satmaya kıyamadım

Tarih: 6 Ağustos 2011, 10:50 - İp: 88.***.**5.22
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

hocam bak o hesap o kadar kolay değil

okul parasını bulsan bile özel okulda çocuk okutmak için belli bir gelir ve hayat standardı gerekli...

hele ki bizim gibi büyükşehirler için...

çocuğunun gittiği okulda velilerin çoğu üst düzey gelir sahibi... dolayısıyla çocuklarına sağladıkları imkanları sağlayabilecekmisin... adını söyleyemediğin markaları alıp giydirip bir ay sonra aynından başka rengini alabilecekmisin, doğum gününü havuzda, aybaşını terasta kutlayabilecekmisin, yaz tatilinde abd, kış tatilinde alplerde yollayabilecekmisin...

kaşıt parası işin en kolayı velasıl... sonrası daha ağır... bizim çocuklar orlarda kompleks sahibi olurlar... aşar bizi

Tarih: 6 Ağustos 2011, 11:03 - İp: 46.***.**6.154
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yuh sana lazut hoca. BU paraya okutmadı isen ne diyeyem ben sana. Ben ika katına hemde 2 çocuğu okutmaya razıyım. Herkeş biliyorki verdiğin paraya deymekte.
Ey atakon efendi bütün özel okullar paralı değilmi. Ötekeler bedavamı acaba. SEnin çocuğunda başarılı olsun burslu okusun. Binlerce çocuk parasız okuyor. Veya başarısına göre indirimli.
Bizim eşşek sıpası girdi sınavına indirim kazanamadı. Ee kabahat kimin. Bİzim oğlanın mı okulunmu.
ÇEvremde pekçok insan çocuğunu bu okullara vermekte. En azılı solcu bile. Alevisi sünnisi herkes ama.
Al bakalım atacon emmi sen mozambik nerde bilirmisin. Bilmezsin. Senin hayallerin yetmez bu işlere.
tıkılayve

Tarih: 6 Ağustos 2011, 11:06 - İp: 78.***.**2.77
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

üstteki yazıyı oku emmi özel okulların hepsi paralı tebiki emme bizi bozar..
biz şatoda oturup avukatlık etmiyoruz

diğer özel okullarla kendinizi bir tutma sizin misyonunuz farklı daha ekonomik olmanız lazım bana göre

Tarih: 6 Ağustos 2011, 11:11 - İp: 46.***.**6.154
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bak bak bak işine geldimi nasıda misyon yüklüyo.

Tarih: 6 Ağustos 2011, 11:12 - İp: 78.***.**2.77
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

bsen yüklemiyorum sizin misyonunuz zati sırtınızda ben ne yüklicem ...

Tarih: 6 Ağustos 2011, 11:18 - İp: 46.***.**6.154
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bak ataconi emmi. Türk okullarının nasıl bir misyonu var Afrikada . Neleri yıkıyorlar oralarda. Özellikle 5. dakikadan itibaren izle.
Gerçi sen izmlemiyorsun videoları etkilenirde f tipi olurum diye amma olsun.

tıkla

Tarih: 6 Ağustos 2011, 11:19 - İp: 78.***.**2.77
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

beni f tipi yapmazlar emmi yapsa yapsa sizin iktidar beni e tipi yapar...
o da iyi halden yoksa direkt silivri

Tarih: 6 Ağustos 2011, 11:21 - İp: 46.***.**6.154