sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Gitme Vakti Geldi....

Üzerimde emeği geçen fotoğraf adına, sevgi, saygı adına bana bir çok şey öğreten değerli ustalarıma çok teşekkür ederim...

Belki ahım şahım fotoğraflar çekemedim o kadar gelişemedim(inşallah bir gün olur...) ama buraya kadar gelmeme bile katkı sağlayan hocalarıma gerçekten çok teşekkür ederim...

Özellikle Kagemusha(Yusuf Purut), Panctom(Mustafa Kemal Gezer), ierdoğan(İsmail Erdoğan), bila(Bilgin Gültekin), oğuz43(Erhan Başyiğit) ve diğer emeği geçen hocalarıma belki hepsi direkt olarak muhabbet etmedik yardım almadım ama fotoğrafları eleştirileri çok şey kazandırdı bana çok çok teşekkür ederim...

İnşallah bir gün kendimi daha da geliştirmiş şekilde dönerim...

Bu sitede maceram sona erdi artık...

Artık fotoğraf paylaşımı yapmayacağım çook uzunca bir müddet...

Not: neden açtım bu konuyu buraya geldim birşeyler öğrendim bunda hakkı olan ustalara teşekkür etmemek saygısızlık olacaktı neden özelden yollamadım bence bu sitenin benim tanıdığım tabi en kıymetli hocaları herkes bilsin istedim...

#arifuzumcu' tarafından 02.06.2008 15:47:33 tarihinde düzenlendi.

#arifuzumcu' tarafından 02.06.2008 15:48:06 tarihinde düzenlendi.

#arifuzumcu' tarafından 02.06.2008 15:52:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Haziran 2008, 15:42 - İp: 88.***.**8.221
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Hepiniz gidin, bi ben kalam

Tarih: 31 Temmuz 2009, 22:42 - İp: 78.***.**7.164
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

pazarboy daha bu konunun eski ve gecen yıldan kalma olduğunu bile farketmemiştir
bahse varım

adam sony'e geçti, mutluluktan sarhoş halde

Tarih: 31 Temmuz 2009, 22:58 - İp: 88.***.**9.19
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ana laptoptan yazıyom. emme gidip masaaüstünün klavyesinde yazıyom. eyce yaşlandım.

Tarih: 31 Temmuz 2009, 23:36 - İp: 78.***.**8.76
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

"yaşlandım" ı , ıslandım manasında kullanmış olabilirmisin..hoş bu şekilde kullanıldığına şahit olmadım emme....elastikiyet az bir zorlanırsa...neden olmasın..

Tarih: 31 Temmuz 2009, 23:46 - İp: 85.***.**1.19
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

neden olmasın. Ayrıca bu Sabi Kanadoğlu yorumları kadar esnek olur arz ederim.

Tarih: 31 Temmuz 2009, 23:59 - İp: 78.***.**8.76
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Gidiyorum falan demişimde, şimdi ise 100 fotoğrafımı eklemenin heyecanını yaşıyorum... Belki başka sitede yoktur böyle heyecanlar...

Tarih: 1 Ağustos 2009, 00:18 - İp: 85.***.**5.172