nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

Fe-ner-bah-çe :):)

laylalalaylalalaylalaylalaylalaylala FE-NER-BAH-ÇE

Tarih: 19 Eylül 2007, 23:55 - İp: 85.***.**5.146
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

çok çekişmeli bir maç olacağını sanmıyorum..
dolayısıyla çok zevk verici bir futbolda olmayacaktır.

ama taraftarların tutumu bakımındah hoş bir karşılaşma olabilir diye düşünüyorum.. bursa içinde üzülüyorum. Bu kadar sahipsizmi

Tarih: 21 Eylül 2007, 13:56 - İp: 85.***.**2.112
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

özellikle sahipsiz b?rak?ldığına inanıyorum

farklı hesaplar var roko

Tarih: 21 Eylül 2007, 14:00 - İp: 81.***.**3.185
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

seyRANTtepe projesi iptal edilmiş

Tarih: 21 Eylül 2007, 15:55 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Her ilin kendine göre bi duruşu, bi özelliği, bi ünü vardır..
Malum ankara memur şehridir. Bürokratik ve pnomatik bi şehirdir.. Yazları sıcak ve kurak kışları soğuk ve kuraktır.

sonra istanbul kaos ortamı, yetmişüç milletten insan vardır. boğaz vs..

izmirin gordonu vardır karşıyaka diye ayrı bi eyaleti vardır, güzel kızları, üzümü, vs..

bursada güzel bi ilimizdir. var bi kaç bişeyi ben şimdilik iskender diyip bırakayım.... bide kola açacan yanına.. yeşil göbek salataa üstüne limon oooh..

konu neydi.. bursa, seyrantabılite, portabıl, katlanabilir, kıvrılabilir, taşınabilir, evrilebilir, çevrilebilir..

Tarih: 21 Eylül 2007, 16:40 - İp: 85.***.**2.112
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

İhalenin toplam değeri 234 trilyon muş....

Peşin peşin cebinden bu parayı vereceksiniz, sonra oturup bu parayı geri almak ve kar etmek için en az 2-3 yıl bekleyeceksiniz, sonra da Nasrettin hocanın tele takılan koyun yünlerinden borcunu ödemesi gibi stad gelirlerinden bu parayı çıkartmaya çalışacaksınız....Ölme eşşeğim ölme...Bu parayı peşin verip oradan kar etmeye çalışacak arkadaş çıldırmış olmalı.

Olmaz bu iş olmazzz.

Tarih: 21 Eylül 2007, 16:47 - İp: 213.***.**2.98
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bursa'da maç.Nirvana'ya desek te bizi maça götürse orada.

Tarih: 21 Eylül 2007, 22:53 - İp: 88.***.**0.35
heilige
heilige (üye)
İstanbul / Meraklı

ya arkadaşlar benim anlayamadığım birşey var, fenerbahçe avrupada o kadar güzel maçlar çıkarıyo, herkese parmak ısıttırıyor da bu takıma nazar mı deyiyo da türkiyede aynı performansı göstermiyor,bence yeni sezon formalarına nazar boncuğu koysunlar. böylece rakiplerimizin, antifenerlilerin, kem gözlerinden korunmuş oluruz.
lig uzun bir maraton önünmüzde alabileceğimiz çok puan var dert etmiyin arkadaşlar. yine ŞAMPİYONUZ hep ŞAMPİYONUZ. ŞAMPİYON FENERBAHÇE!!

Tarih: 24 Eylül 2007, 14:13 - İp: 88.***.**9.183
freesoules
freesoules (üye)
Isparta / Amatör

oleyyyyyyy........

Tarih: 24 Eylül 2007, 15:40 - İp: 88.***.**5.96