gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Evin Yeni Üyesi

merhabalar,
Evimize yeni bir sakin olarak kedi kadıldı. Aslında hiçte sakin bir kedi değil. Devamlı hareket halinde. Hiç durmuyor. Sadece uyumak için duruyor, onuda üstümde uyuyarak yapıyor. Hatta bazen öyle bir şımarıyor ki ayağımdan başlıyor kafama kadar tırmanıyor, ben ayaktayken. kedi daha 4-5 haftalık, acaba bu hareketlilik daha bebek olmasından mı yoksa bir rahatsızlığımı var size yoksa bir şeylermi anlatıyor.

Zaten eve almaya zor ikna ettim, annem pek sevmiyor evde hayvan. Ama bu yaramaz kedi daha ilk günden yere pisledi. Acaba kediye nasıl bir tuvalet eğitimi vermem lazım.

Bir de kedi çok hırlıyor oynarken falan. acaba bu normal mi.

Aslında en önemli sorun kediye daha isim takmamış olmam. sizce aşağıdaki kediye nasıl bir isim takmalıyım. tüm görüşlere açığım. ben adını kömür koymak istiyorum renginden dolayı ama sanki biraz komik bir isim gibi geldi bana.

#gurhan_87' tarafından 25.04.2008 11:06:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Nisan 2008, 09:11 - İp: 88.***.**9.18
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

duman de gitsin
benim çocukluğumda beslediğim kedilere wc ihtiyacını gidermesi için yüksekçe olmayan bir kutu içerisine toprak doldururduk ve kedinin rahatlıkla ulaşabileceği bir yere konurdu ayak altında olmayacak ama. halıya pislemişse annemin hiç sevmediğim bir taktiği vardı kedinin burnunu kendi pisliğine batırıp kafasına vururdu ama o hayvan daha o işi halıya yapmazdı ilginç bir teknik

Tarih: 25 Nisan 2008, 09:50 - İp: 81.***.**7.150
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Zeytin diye bir isim konabilir.
Bizim stüdyoya kapıya gelen süs köpeği vardı. devamlı kesme şeker veririz. Adıda zeytindi. Bence çok hoş bir isim. Koy gitsin.
Zaten kedide siyah zeytinde siyah :-)

Tarih: 25 Nisan 2008, 09:54 - İp: 88.***.**1.170
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

ben şiddete karşıyım. ama sizin dediğiniz kum taktiğini bir deniyim. tabi hazır kum. bakalım işe yarıycak mı

Tarih: 25 Nisan 2008, 09:54 - İp: 88.***.**9.18
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

kömür ve zeytin isimleri çıktı. var mı arttıran. belki daha iyi isimler çıkar. özellikel bayanlardan destek bekliyorum. malum onlar daha ince ruhlu

Tarih: 25 Nisan 2008, 09:57 - İp: 88.***.**9.18
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

remi senin köpekle gürhanın kedi karşılaşırlarsa sen de zeytin ben de zeytin bundan sonra senin adın hacı zeytin olsun demezler mi

gürhan şiddete ben de karşıyım ama başka taktikler işe yaramıyor hazır kum olmasına gerek yok herhangi bir toprak yeterli bu iş için

Tarih: 25 Nisan 2008, 09:58 - İp: 81.***.**7.150
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

eyvallah. öyle yapıyım o zaman. yarın denize gidicektim, dönüştete kum ayarlarım uygun bir toprak araziden

Tarih: 25 Nisan 2008, 10:00 - İp: 88.***.**9.18
suenomer
suenomer (üye)
Trabzon / Amatör

antalyadaki denize giren vatandaş bi kedin olduğu için biras kıskandım seni ama denize girdiğin için kıskanmadım ne yalan söliimmmm

Tarih: 25 Nisan 2008, 10:09 - İp: 88.***.**8.37
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

suanomer.

bir program izlemiştim kadınların huyları hakkında. vallahi inanmazdım ama sen kanıtladın sayılır

Tarih: 25 Nisan 2008, 10:20 - İp: 88.***.**9.18
suenomer
suenomer (üye)
Trabzon / Amatör

neymiş ooo

Tarih: 25 Nisan 2008, 10:21 - İp: 88.***.**8.37
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

kıskanma durumu

Tarih: 25 Nisan 2008, 10:25 - İp: 88.***.**9.18