pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ev Yapmak Yaramadı Bana

Öfff öffff;
İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Ne fotoğraf çekmek, ne yüklemek, nede yorum yapmak. Nede forumlara yazmak. Lazut hocadan beter oldum valla. Üffffff
Acayip bunaldım. Mahvetti bu ev beni. Beni bu hale getiren mühendis benden beter olsun.
Sizlirde hakkınızı helal ediniz.Başınızı 2 seneden beri ağrıtıp duruyorum. En iyisi kimseyi rahatsız etmemek sanırım.

Tarih: 22 Kasım 2006, 18:15 - İp: 85.***.**3.228
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kutu meşrubatik olayında da depoda saklanan antrepotlarda,eğer var ise [kutunun yüzeyinde kalıyor imiş] fare idrarı bilem insanı öldürüyor imiş emmi,, hani millet alıralmaz PISST diye teli açıp dikip içer ya,o hesap yani..Kurusa bile kalıcısı öldürüyor imiş,, AAGGHH diye herhalde, felçli veya felçsiz yoldan bilemem de..Öyle şeylerde sakat yani..

Sovan iki lira bazarlarda,,adam dedi ki daha artacak fiatları,,sel mel bahanesi ile..

Tarih: 14 Şubat 2010, 16:05 - İp: 88.***.**8.106
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Emmi biz sovan ve pateyi çuval mertebesinde alırız. Kiler mukabilinde tutarız yaza gıda yiriz.
Emmi tehlikeli tenike kutula.

Bak emmi çocuk koltuğu zorunlu olcekmiş gali.

Tarih: 14 Şubat 2010, 16:12 - İp: 88.***.**5.218
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Olsun bakam, peregolarda para kazanacak bu dünyada emmi oluyor öyle mantaliteler yıllar sonra,, ecnebiler taa 25 sene evvel taşırdı arabalarında o koltuğu üşenmeden ..Burada da TR'de de emmi geldilermi araçlarında var idi..

Bizim millet daha araba sürmeyi öğrense evvela da kazalar azalsa gali..Kavşaklara nasıl girilir çıkılır onu bilem bilmemektedirler zira, kameralar çekiyor alayını zati, mod olmuş gibi kazalar fazlalaştı son zamanlarda hep..haksız olanlarda dayılanıyor bir de,arkasıda bir alay adamları varmış gibi,utanmadan..At içeri on sene yirmi sene akılları başlarına gelir içeride,, de mi..

Tarih: 14 Şubat 2010, 17:02 - İp: 88.***.**8.106
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Haklısın emmibey haklısın.

Tarih: 14 Şubat 2010, 20:20 - İp: 78.***.**2.203
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

dayiresel ısınma ile ilgili küresel (global manasında) bir topiç olmadığından arzuhalimi buraya yazmayı münasip gördüm emmiler.

keza havalar soğudu.
tükanda ilk kez bugün kalorifer yaktık.
mamafih kilima ile ısınmaktayım diğer elemanlar olmayanda.

kilima saatte 380 wat elektirik tüketimi ile odayı 23 derecede stabil tutmakta. keza dış hava sıcaklığı 2 derece civarlarında olanda. (25 metre kaare )

bu da demektirki emmiler 2,5 saatte bir kw elektrik yakmakta. yani 2,5 saatte 25 krş yakmakta.

lakin ilk açılışta 1800 watta çalışmakta odayı ısıtana kadar yaklaşık yarım saat bir saat süre ile.

okudğuunuz için tşk.ler.

Tarih: 13 Aralık 2010, 22:53 - İp: 85.***.**7.221
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

asıl fetura gelince iyi bak,bize de fakısla bari,, .

Tarih: 13 Aralık 2010, 22:58 - İp: 88.***.**8.22
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

eee

Tarih: 13 Aralık 2010, 22:58 - İp: 88.***.**4.114
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi yaz döneminde fatura gelmiş idi.
full time çalıştığı ağustos döneminde 89 tl fatura gelmiş idi.
normal gelen fatura şaşmaz 50 tl idi emmi büroya.

keza ben önceden üflemeli ihlas soba ile ısıtır idim büroda kimse olmadığında benim odayı. o zaman fatura 100-120 civarı gelir idi. ki onu da akşamları yakar idim fazla değil mahiyette.

diyeceğim şudur emmi. kompile evi ısıtmayacaksanız kilima ile ısınmak kolay mantıklı ve ekönömik. lakin inverter olacak ve orcinal capon markası olacak.

Tarih: 13 Aralık 2010, 23:01 - İp: 85.***.**7.221
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

valla ben büroya nostalcik gerçek öz soba kurduk. hemde döküm. içini dışı hemde. akşama gıda 2 tl ancak yakanda.

Tarih: 13 Aralık 2010, 23:05 - İp: 88.***.**4.114
okyanus.
okyanus. (üye)

ormandan kaçak kesim yapar isen 2 tl yakar emmi.
o da navlun mukabili eşeğin saman parasıdır keza.

Tarih: 13 Aralık 2010, 23:08 - İp: 85.***.**7.221