pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ev Yapmak Yaramadı Bana

Öfff öffff;
İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Ne fotoğraf çekmek, ne yüklemek, nede yorum yapmak. Nede forumlara yazmak. Lazut hocadan beter oldum valla. Üffffff
Acayip bunaldım. Mahvetti bu ev beni. Beni bu hale getiren mühendis benden beter olsun.
Sizlirde hakkınızı helal ediniz.Başınızı 2 seneden beri ağrıtıp duruyorum. En iyisi kimseyi rahatsız etmemek sanırım.

Tarih: 22 Kasım 2006, 18:15 - İp: 85.***.**3.228
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Vermedim emmi.
Telefunkeni alem. Makinaların birini satemde alem. Full hd kameram olsun.
Emmi bunlar uyduruk markalar gidip bi denemek lazım. DEnemeden alınmaz. Kart götürüp denemeli.

Tarih: 1 Şubat 2010, 01:05 - İp: 88.***.**2.106
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Eve getirip bakarsın madem kartın ile,işine geliyorsa alırsın, interenetten alsan deneyemezsin o şansın yok ama,, bir saatlik yola gidipte MeMarkete gitsen deneyip belki alabilirsin de..
Pek de ucuz ama kamera be emmi..A700'mü satçen hem sen..Sen bir ara pentaxı satmış idin,ne oldu o alet kim almıştı ki ..Yidin mi yoksam onun parasını teve alıpta..

Tarih: 1 Şubat 2010, 01:10 - İp: 88.***.**4.8
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Emmi sen daha ucuza bulursun bundan.
Yok emmi fuji var elimde. Onu satarım.
Ben yatıyom gali. SEn bulursan habar ver daha ucuz.

Tarih: 1 Şubat 2010, 01:12 - İp: 88.***.**2.106
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tamam JCV ve sonicilere bakarım daha iyisinden olandan kaça bakalım onlarda da,,habar ederim emme sonrası..

Tarih: 1 Şubat 2010, 01:20 - İp: 88.***.**4.8
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bana ucuzu ilazım. HEmde epey ucuzu. Bu ful hd olanı. Birde 720 p olanlar var.
Almışken full hd olsun.

Tarih: 1 Şubat 2010, 06:11 - İp: 88.***.**2.106
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

yakın zaman nezdinde bende plaza yapmak bana yaramadı namında bir topic açmak isterim emmiler. bu işler keza sizin gayret ve yardımlarınızla olacak. şikayetinizi bize memnuniyetinizi dostlarınıza söyleyerek gayret ve çabalarınızı bekleriz keza.

Tarih: 1 Şubat 2010, 14:31 - İp: 85.***.**7.253
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hayırlı olsun. Kaç metrelik yaptın plazayı. 3 mü 4 mü. Yihohahaha.

Tarih: 1 Şubat 2010, 17:12 - İp: 88.***.**0.44
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Al emmi al kamira,gel buraya ne videolar çekeceksin gezerkene,,götürüp kırsalında izlersin bol bol..

Plazma/plaza ,,sen en iyisimi rezidants da yaşa emmi,gelip balkonda foto çekeriz gali okyanus..

Okyanus zencirleri tali tükanlarda elli liraya satıyorlar, gel de fab dan alalım bir tane bari..Lakin tommikisin hiç zenciri olmadı olamadı ahir ömrü boyunca ..

Tarih: 2 Şubat 2010, 04:22 - İp: 88.***.**3.48
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi laylom zencirler çıkmış gali. alsın unlardan bi tane. Gerçi fakir mukabili adam ama.

Tarih: 2 Şubat 2010, 17:55 - İp: 88.***.**0.44
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Fakir değil de,fukaradır emmi..

Laylomlu perçin zımbalı zencirler var idi zati,,onlar daha iyi aslında..Ne arabayı bozuyor ne de yolu..
İlk getiren tüüccaremmi ürünleri evvela angara da mitro kross markete vermiş idi toptan,onlarda böyyük kare kartonik kutular halinde içinde eldivenli meldivenli olarak satmışlar idi zira..Ucuzdu da..
[neden angarada satıldı ilk der isen; çünkü orada kış daha fazla da ondan emmi, mesela angaranın dikimeni, yokuştur yolu görbeni hesabı,,işte.. ]

Tarih: 2 Şubat 2010, 23:41 - İp: 88.***.**3.206