pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ev Yapmak Yaramadı Bana

Öfff öffff;
İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Ne fotoğraf çekmek, ne yüklemek, nede yorum yapmak. Nede forumlara yazmak. Lazut hocadan beter oldum valla. Üffffff
Acayip bunaldım. Mahvetti bu ev beni. Beni bu hale getiren mühendis benden beter olsun.
Sizlirde hakkınızı helal ediniz.Başınızı 2 seneden beri ağrıtıp duruyorum. En iyisi kimseyi rahatsız etmemek sanırım.

Tarih: 22 Kasım 2006, 18:15 - İp: 85.***.**3.228
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

yaparım ayıp ettin.
zaten kırmızı et yemeyen adamla yemek yemeyi çok severim.
yeni adliye açılınca burda duruşman olursa bizim rezidansta kalabilirsin uygun ücret mukabili.
evde gaplosuz internet bilgisayar bilgisayarda bilimum dilekçe örnekleri icra formları ve fetokopi ve yazcıda var. hukuk kitaplarıda var okur birşeyler öğrenirsin hem
fiyat mukabili uygun yaparız sana gecelik mantalitesinde.

Tarih: 14 Kasım 2009, 22:56 - İp: 88.***.**6.153
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

resistanzsn ne demek hep merak etmişimdir zati. Bi görmüş olurum. Uzan kalıyomuş ya geceliği 6 bin avro mukabili.
Gleirken ben telefonumu getiririm yeter. Fetokopi çekcek bişey olceğini sanmam.
Pazartesi sana şu talimatı göndercem. Adireseni yaz bana mesaj olaraktan.

Tarih: 14 Kasım 2009, 23:00 - İp: 78.***.**8.98
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Senin dediğin reziztans alttan ısıtan alektrikli ev aleti idi emmi, şimdi daire oldu o mantalite artık..
Etlerimiz islami şekilde kesilmelidir yazardı biryerlerde eskiden emmiler, değil mi..Matbu yazı idi, bir de veresiye satan peşin satan matbu resimli yazı vardı hep,asarlar ya arkalarına kapı karşısına tam..

Tarih: 14 Kasım 2009, 23:05 - İp: 88.***.**8.133
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bİlirim ben onları emmi.

Tarih: 14 Kasım 2009, 23:09 - İp: 78.***.**8.98
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

O yazıtlarda tarihe karıştı artık, bir ara nerden buldun yasası vardı,işlevini kaybetti gali, kaldırdılar mı ne.Herkes banka kurdu holdinkçi oldu birden bire memlekette emmi.,,demekki zingin ülkeyiz eheh hee..

Tarih: 14 Kasım 2009, 23:17 - İp: 88.***.**8.133
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ascen bunların hepsini emmi ascen.

Tarih: 14 Kasım 2009, 23:20 - İp: 78.***.**8.98
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tabi ayemef bize ne zingin bunlar der,millet herbiryere arabasıyla gidiyor, ayemef tv izlese mevcut kanallarda dizi felam der ki, ya bunlar havızlı köşklerde yaşıyor ne iyi altlarında kara kara cipler, parasal sıkıntı yok der bunlarda, gerçek fakır fukarayı görse yerinde anlar da ,, ayemef mertebesinde pzremmi..

Tarih: 14 Kasım 2009, 23:35 - İp: 88.***.**8.133
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi veresiye satan peşin satan resimli yazısı benim büroda da var.
eskiden bakkal dükkanında vardı dayımın.
tahtakaledin aldım pazarlıkla 5 tl mukabili çerçeveli mantalitede.

Tarih: 15 Kasım 2009, 00:56 - İp: 88.***.**6.153
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Emmi çok güzel bir meseleye barnak bastın hinci. Hakkat bu diziler öyle bir hava vermekte.Brazilya dizisi mukabili. HEm diycek bu gevurlar biz gevurken yapmıyoz bunların yaptıklarını. Bak adam kendi emmisinin garısını götürmekte ihanet mertebesinde. Töbe töbe.
Okyanus dayı bi tanede bana gönder ondan. YEni versiyonu yokmudur acep. Kayserileler yapar böyle animasyon mukabili. Alacağını alamayan avukat sonunda intihar eder falan. Acınma mukabili.

Tarih: 15 Kasım 2009, 10:42 - İp: 78.***.**8.98
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Öyle işte emmi tv dizileri, hiç apattumanlı felam çekmiyorlar varsa havuzlu villalı giyimli miyimli ısss gıt gıt gıt satrap olarak çekiyorlar, ee der tabi ayemef de bize bune peki lüküslük diye..

-öyle çerçeveli animasyonlu peşinli veresiyeli resim var emmi ,istersen sen peşin olan yere kelle resimini koyduruyorsun,diğer veresiye olan tarafa da diğer rakip esnaf arkadaşınkini koydurup asıyorsun duvara,var öyle gel gösteririz sana tükkanlarda..
Otur altındeşte sen kımıldamadan daha..Taşınsın okyanus, atla gel ev haırlamaya artık..Adliye de taa karşısında koskocaman bina..

Tarih: 15 Kasım 2009, 21:59 - İp: 88.***.**5.22