ozqur17
ozqur17 (üye)
İstanbul / Amatör

En İyi Firma Önerisi

Merhaba arkadaşlar bir adet nikon lens alacağım fakat bazı yerlerde fiyatı uygun ama güvenilir gelmiyor son olarak fotoğrafium a baktım ve fiyatı uygun geldi fotoğrafium'dan alışveriş yapan arkadaşlar var mı? Varsa güvenilir mi görüşlerinizi alabilir miyim?

Tarih: 28 Nisan 2015, 22:34 - İp: 78.***.**0.77
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

üye bilginizdeki gibi İstabuldaysanız, hayyam ve doğubank gibi yerler varken o gibi sitelerle uğraşmayın.. zamanında yazılmış alışveriş sıkıntıları bu sitedeki tüketici sorunları bölümünde dile getirilmişti.. hatta yetkili sorun çıktı diye kredi kartı numarası ve üzerindeki tüm bilgileri telefonda istedi diyen arkadaş bile vardı.. bu sayfalardaki arama satırına firma adını yazarak konuları bulabilirsiniz..

Tarih: 29 Nisan 2015, 21:38 - İp: 88.***.**6.113
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Mete arkadaş gibi ben de İstanbulda oturduğunuzu düşünüyorum.
Sirkeci'ye gelin. Doğubank ve Hayyam'ı dolaşın. Dükkanlardan aradığınız lense bakın. Fiyat alın. Makinanıza takıp deneme çekimi yapın.
Sonra da Fotografium'un Sirkeci'deki mağazasına gidin. Mağazayı görün. Satıcı personeli tanıyın. Konuşun. Nasıl çalıştıklarına şahit olun. Eğer lensi Fotografium'dan almaya karar verirseniz internetten değil, mağazadan orijinal ambalajında distribütör garantili olarak ürünü bizzat görerek satınalın.
Ben bu şekilde ordan alışveriş yaptım.

Tarih: 1 Mayıs 2015, 00:06 - İp: 91.***.**3.222
rockkesman
rockkesman (üye)
İstanbul / Amatör

Neden herkese her defasında bu firmayı öneriyorusunuz.Sonra da Fotografium'un Sirkeci'deki mağazasına gidin.sizce sadece bu firmamı var.fiyatlar doğubank ve hayyama göre 2 katı siz öylemi alıyorsunuz lensleri yüksek fiyatla.sizim için hayatta bir olympus f.makinası birde fotoğrafium mağazası aşikar olmuş.

Tarih: 1 Mayıs 2015, 12:05 - İp: 78.***.**3.210
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Baberti, Şener,
Yazımı doğru dürüst okumamışsınız. Fotogafium'u linki açan arkadaş sordu diye yazdım. Ama önce Hayam ve Doğubank'ı önerdim. Gitsin incelesin kararı kendi versin.
Siz geçen yıl bu siteden kovulmuştunuz. Anlaşıldığı üzere başka sitelerden de kovuldunuz ki yine dönüp dolaşıp buralarda dolaşıyor sağa sola sataşıyorsunuz. Devam ederseniz site yönetimini haberdar ederim. Bilmiş ol.

#ercan43' tarafından 01.05.2015 16:39:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Mayıs 2015, 16:38 - İp: 82.***.**8.5
rockkesman
rockkesman (üye)
İstanbul / Amatör

Baberti, Şener, kim anlayamadım.karıştırdın sanırım. Birde eski üyeleri şikayet edip sayenizde forumun çökmesine sebeb olan sizler değilmisiniz.Artık tehditmi ediyorsunuz üyeleri?

#rockkesman' tarafından 01.05.2015 19:04:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Mayıs 2015, 19:02 - İp: 78.***.**1.95
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Çok iyi anladın Şener. Bence konuyu uzatmayalım istersen...

Tarih: 1 Mayıs 2015, 20:19 - İp: 82.***.**8.5
rockkesman
rockkesman (üye)
İstanbul / Amatör

Ben şenerle uzaktan yakından alakası yok ama neyse karıştırdın.yinede konu bitti ok.

Tarih: 1 Mayıs 2015, 20:27 - İp: 78.***.**1.95
banahayirdeme
banahayirdeme (üye)
İstanbul / Amatör

fiyat karşılaştırma siteleri hem en uygun ürünü ehmde en güvenilir firmaları önüne getirir. güvenle alışveriş yapabilirsin.

Tarih: 16 Ekim 2015, 14:08 - İp: 5.***.**5.173
  • 1