admaydn
admaydn (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Dünyanın En Komik Fıkrası

''2 avcı avlanmaya ormana gitmişler avcının biri hastalanmış ve bayılmış diğer avcı hemen acil servisi aramış sekreter
-arkadaşınızın ölmediğine eminmisiniz,demiş
avcıda çekmiş silahı vurmuş
-artık eminim
''
bu dünyanın en komik fıkrası seçilmiş yorum sizin

Tarih: 20 Ekim 2007, 10:19 - İp: 85.***.**0.15
fotomakro
fotomakro (üye)
İzmir / Amatör

deli fikralarini unutmamak lazim..onlarda cok komik oluyo

Tarih: 20 Ekim 2007, 12:55 - İp: 85.***.**7.245
alyen.
alyen. (üye)
İstanbul / Meraklı

çok komiktiii

BEAAAA

Tarih: 20 Ekim 2007, 14:16 - İp: 88.***.**6.102
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

dünyanın en komik fıkrası seçilecek kadar sıkı bi fıkra değil bence.zaten fıkralar da anlatan şahısa göre komiklik kazanır kanımca.

Tarih: 20 Ekim 2007, 14:19 - İp: 81.***.**7.137
fotomakro
fotomakro (üye)
İzmir / Amatör

BUNU BILIYO OLABILIRSINIZ...Temel'in babası vefat eder... Cenazeye gelen bir aile dostu >Temel'e >sorar: Nasıl oldu? Cevap: 30.kattan aşağıya düştü... Adam: Vah vah >desene çok feci ölmüş... Temel: Yok yok öyle ölmedi... tam>yere düşecekken manavın tentesine çarpıp tekrar yükseldi... Adam: Vah Vaah! Daha şiddetli çakıldı o zaman. Temel: Yok! Karşıdaki kasabın tenteden zıpladı bu sefer karşı binanın çatısına... Adam:Demek çatıya çarpıp öldü. Temel: Yok ya! Çatıdan yuvarlanıp elektrik tellerine gitti... Adam: Deme ya! Çarpıldı o zaman... Temel: Yok canım teller yaylandı babamı 200 metre yukarı fırlattı. Adam: 200 >metreden yere çakıldı öyle mi? Yazık... Temel: Yok ya yine en baştaki bakkalın tenteye... Adam: Orda mı öldü? Temel: Yooo... Ordanda yine kasaba... En sonunda bunalan adam Temel'e bağırarak sordu: Ulan nasıl öldü bu adam? Temel: "Baktık durmuyo... Vurduk!" "

Tarih: 20 Ekim 2007, 14:23 - İp: 85.***.**7.245
alyen.
alyen. (üye)
İstanbul / Meraklı

BUNA GÜLDÜM İŞTE ÇOK İYİDİ SÜPER

Tarih: 20 Ekim 2007, 14:25 - İp: 88.***.**6.102
mahmud13
mahmud13 (üye)
Bitlis / Amatör

fotomakro ilki güzeldi be sağol

Tarih: 20 Ekim 2007, 14:26 - İp: 85.***.**7.245
keremd
keremd (üye)
Tekirdağ / Amatör

Birde temelin "Noşat" fıkrası var bilirmisiniz?

Tarih: 20 Ekim 2007, 14:28 - İp: 85.***.**5.60
mahmud13
mahmud13 (üye)
Bitlis / Amatör

anlat anlat

Tarih: 20 Ekim 2007, 14:32 - İp: 85.***.**7.245
keremd
keremd (üye)
Tekirdağ / Amatör

Temel Afrika'ya safariye gitmiş. İlk günün sonunda gece otelin lobisinde avcılar konuşuyormuş. İngiliz ben bugün 1 gergedan vurdum demiş. Fransız ben de 1 aslan vurdum demiş. Temel de ben de 1 noşat vurdum demiş.
İngiliz ile Fransız anlamamış ama cehaletleri belli olmasın diye de sormamışlar. Ertesi gün yine ava gidilmiş gece yine toplanmışlar. İngiliz ben 2 kaplan vurdum demiş. Fransız ben de 1 fil vurdum demiş. Temel ben 4 noşat vurdum demiş.
İngiliz dayanamamış sormuş:
- Kusura bakma ama noşat nasıl bir şeydir? Bunca yıllık avcıyım hiç duymadım.
Temel de:
- Ben de ilk defa burada gördüm. Kara kara bir şeyler insana benziyorlar. Ellerini kaldırıp no shot, no shot diye bağırıyorlar.

Tarih: 20 Ekim 2007, 14:34 - İp: 85.***.**5.60
mahmud13
mahmud13 (üye)
Bitlis / Amatör

illa ki dürtüyorsunuz insanı şimdi uzun süreli belleği kontrol ediyorum ilk geleni yazacam
temel dursuna demiş:git bak hele arabanın sinyal lambası yanıyor mu?
dursun:yak bakeyum.
temel yakmış
dursun:valla yani-söni yani-söni
idare edin

Tarih: 20 Ekim 2007, 14:43 - İp: 85.***.**7.245