sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Doğum Günün Kutlu Olsun Cinascinas.

Doğum günün kutlu olsun Jasmin, Yasemin yani cinascinas

Ailenle, seni seven biz dostlarınla beraber uzun, mutlu, sağlıklı seneler dilerim.

Senin net fotoğrafa kayıt tarihin 2007 . Ama ben seni yeni tanıdım. Ve seni hiç görmediğim halde seni çok seviyorum./seviyoruz.

İnşallah bu hafta sonu pazar günü İstanbul'a gelince görüşeceğiz.

Net fotoğraf bana öyle güzel dostluklar kazandırdı ki.
Sadece bu yüzden bile net fooğrafı çok seviyorum.

Canım, iyiki varsın, iyiki seni tanımışım,

Doğum günü videosunu kuzum (hayat_can) hazırladı.
Tamamiyle onun eseridir. Sadece senden yürüttüğüm fotoğrafları ona gönderme işini ben yaptım. Kalan bütün emek onundur.

Ellerine sağlık kuzum. Video harika olmuş.

Her şey gönlünce olsun. Doğum günü kutlu olsun arkadaşım.

Video için tıklayınız

#sultann' tarafından 19.10.2009 00:15:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Ekim 2009, 00:00 - İp: 78.***.**9.214
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

sevdiklerinle nice yıllara

Tarih: 20 Ekim 2011, 23:28 - İp: 85.***.**0.250
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Teşekkür ederim lightningman

Tarih: 21 Ekim 2011, 14:11 - İp: 176.***.**7.184
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

yasemen hanım kızımız olgunluk adina bir çentik daha atmış,ömür kütüğüne.....4 ü 125 4 ü 400 asa ilford hp5 film var elimde..400 asanın iki makarası bitti sayılır..bu devirde film kullanmak delilikse,kuş çekmeye çalışmakta zırdeliliktir...ver kargoya gönder rize ye..yıkanıp gelsin..eh birde kızıp makul büyüklükte agrandizör baskıda hiç fena olmaz......400 asa da bilmiyorum ne kadar nostalji rüzgarı esecek...

Tarih: 21 Ekim 2011, 21:34 - İp: 85.***.**7.17
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Şaban abim, bir dönemden sonra "boşver yaşı" na geçiş yapıyoruz galiba. Ya da kendimi kandırıyorum bu konuda.

Filmleri çekin verin kargoya abi. Bir bahane ile ben de bendeki filmleri çekerim. Nasıl olsa karanlık odaya girilecek, ellere kimyasal kokusu sinecek diye.. Ancak baskı işine giremeyeceğim bir müddet ne yazık ki. Agrandizör bana ait değil Şaban abi, tek başıma yapabileceğim bir şey de değil. Sahibi de askerde. Haziran'da gelecek nasipse.. Yalnız, 125 asa ilford, sanırım; fp4, neyse biraz daha da.. 400 asa olan hp5 ile kuş fotoğrafı riskli abi. Tonları çamur gibidir, ve kalın grenleri var.. çok iyi ışık denk gelecek de anca.. o da belki.. sokak fotoğrafları daha uygun hp5 için..

Tarih: 22 Ekim 2011, 14:49 - İp: 176.***.**2.227
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

Rabbim hayırlı yaşlanmalar nasib etsin..takmayada kandırmayada gerek yok..varsın grenli olsun..hatırlarsın,10 küsur senelik bayat 1600 asalık dia maceram bile olmuştu..çok iyi ışıkta rahatsız edecek gren verirse ayıp zaten..çok zor ışık şartarında 200 asa negatiften aldığım sonuçlar,ümitvar olmamı söylüyor......gelgelelim şöööyle 70x100 agrandizör baskı almak isterim..tam dibine girip sırf eleştirel gözle bakıp illa bir şeyler bulmak için bakmadıktan sonra,eh işte diyecek kadar olur gibime geliyor..çok taze bir anekdot varda........tabii pek olacağına değil..derde deva olacak kişiler zamanında bir ömür harcadıkları için bıkmışlar.....şimdi dijitalin sefasını sürüyorlar..epey eski olmak demek,çok derinliklerinde yaşadık demek olmuyorki...ileri doğru kendime bir hobi odası yapacak olursam....yapılacak bir şeyler..hele bir bitirelim-kolaylıyalım..sen çekmeye bak,olmazsa buraya gönderirsin...

Tarih: 22 Ekim 2011, 20:59 - İp: 85.***.**0.209
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Şimdi gördüm, mutlu yıllar Yasemin ablacım. Ailenle ve sevdiklerinle nice yıllara inşaAllah. Bu arada videoyu izlerken fotoğraflardan biri beni çok duygulandırdı. Selam ile.

Tarih: 23 Ekim 2011, 18:19 - İp: 88.***.**2.82
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bende kutlarım

yanlız videoyu izlerken kafam bişeye takıldı;

hyt_can
tarafından
2 yıl önce yüklendi

diyo

sahi o kadar oldu mu ya

Tarih: 24 Ekim 2011, 04:53 - İp: 88.***.**4.142
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

..takmayada kandırmayada gerek yok..
doğru diyorsunuz şaban abi..

1600 asalık bayat dialar, hani şu bana kargoladıklarınız değil mi? hatırladım evet, arşivimdeler zaten kaybetmedim. çok ince detaylara girmiyoruz zaten abi. girsek çıkamıyoruz. .. şöyle yapalım; siz çekin filmleri gönderin bana yıkayayım, sonra da tarattırıp cd ile kargolayayım size. neler var diye merakınızı giderirsiniz. filmler ben de kalsın, agrandizörün sahibi askerden gelince -haziran'da- baskı alıp filmleri tablarla beraber göndereyim size. olur mu?

---

mustafa, teşekkür ederim kardeşim, hep beraber inşallah..
duygulandığın fotoğraf şu senin çekmiş olduğun değil mi? evet haklısın.. hatta bilmukabele

--
sahi o kadar oldu mu ya

oldu remi oldu.. hatta benim ufaklık ilkokula bile başladı. (canıma okuyor)
sağolasın..

Tarih: 24 Ekim 2011, 10:40 - İp: 176.***.**9.0
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Evet aynen o fotoğraf Yasemin ablacım

Tarih: 1 Kasım 2011, 16:41 - İp: 88.***.**5.107
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Ben candost ile telefonda görüşmüş idim. Ve buraya da pek girmiyorum malum, ama konuda illa ki ismim olmalı diye düşünüyorum.
Olma mı hiç : )))

Candost, yani ismi öyle değil harbiden candost

Sadece doğum gününe özel değil, senenin her günü ona yürekten mutluluklar ve sağlıklar diliyorum ben..

Tarih: 2 Kasım 2011, 00:11 - İp: 94.***.**4.115