concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

Dfm Ankara'da Nereden Alınır?

Arkadaşlar;
Sonunda o güzel gün geldi çattı. Yarın Sony H1 alıyorum. Ankara'da güvenilir bir dükkan biliyor musunuz. (Makina kaçak, garantisiz falan olmasın sonra.) Şöyle makinayı da elime alıp rahatlıkla inceleyebileceğim. Yanında tripot ve çantasını hediye verecek. Piyasada en uygun fiyatı verecek. Pazarlık yapabileceğim (para peşin ve nakittir). Kızılay da bir kaç küçük dükkana uğradım fakat adamların tavrını pek beğenmedim. İster al ister alma gibi bir havaları var. Pazarlık yapılmıyor. Düzgün bir satıcı bulayım makina + tripot + çantaya dayanacağım peşin 850-900 YTL'yi. Gıcır gıcır Türk Parası.

Bir de internetten alınabilir ama pek güvenemiyorum. Gerçi aydınlarfoto falan iyiidr diyotrlar ama; ben alacağım makineyi gözümle görmek isterim. Bir de bilmem kaç gün gelmesini bekle.

Evet dostlar; Ankara'da nereden alabilirim makinayı. Saygılar.

Tarih: 9 Ocak 2006, 16:17 - İp: yok
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

bu sitede testleri yapmak nedense hep avukatlara düşüyor

Tarih: 11 Ocak 2006, 03:09 - İp: 85.***.**8.231
concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

Valla haklısın positif. Ama bu işi başlatan Pazar oldu.

Tarih: 11 Ocak 2006, 21:02 - İp: 195.***.**7.26
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

iyi oynuyorlar mi bari concon? avukatlar pek beceremez masa tenisini..
...senden de ayrintili bir h1 raporu bekliyoruz o halde..
.......
pozitif, avukatlar yapiyorlar ama bence muhendisler cok daha iyi yapabilirler.. ama testlerde sorun ciktigi takdirde, avukatlar hallderler artik..

Tarih: 11 Ocak 2006, 22:22 - İp: 62.***.**2.10
concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

(avukatlar pek beceremez masa tenisini...avukatlar yapiyorlar ama bence muhendisler cok daha iyi yapabilirler)

Valla üstad, çizmişsin cümle avukatın karizmayı. Bu mesajını Ankara Barosu'na gönderdim. Oradan da Barolar Birliği'ne gönderildi mesajın. Tüm Türkiye'deki Avukatlar ayaklandı. Yarın Kızılay'dan yaklaşık 10000 avukat Birleşik Krallığa yürüyüş başlatıyoruz. Organizasyon süper ve çok hızlı yani. Artık bilgi, iletişim ve teknooloji çağındayız değil mi?

Yok be orası da çok uzak olur. Bari elçiliğe siyah çelenk bırakalım. Senin İngiltere'den sınırdışı edilip, Türkiye'ye iadeni falan isteriz. Seni Türk topraklarında, Türk Hukukuna göre, Türk Milleti adına yargılamak istiyoruz. (Bahaneyle yüzyüze görüşürüz bari.) Ayrıca seni yargılamadan sonra Türkiye'de "persona non grata" ilan etmeyi düşünüyoruz.

Yaw üstad, bayramlaşmaktan fırsat bulup bir türlü gidemedim Kızılay'a. Bizim makine herhalde hafta sonuna kalacak. Acayip sabırsızlanıyorum valla.

Bu arada üstad, bizim avukat arkadaşlar iyi oynuyor gerçekten. Birisi zaten benim okul takımından arkadaşım.

Söylemeden geçmeyeyim; okul takımında bir arkadaş vardı. Türk Milli Takımında (sanırım ümit milli) bir turnuva için İngiltere'ye gitmiş lise okurken. Düzce'li. O derece iyi oynuyor yani. Biz de ondan öğrendik birşeyler.

Tarih: 12 Ocak 2006, 03:10 - İp: 195.***.**7.26
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

...
valla ingiltere beni sinirdisi eder mi bilmem.. edeceklerini pek sanmiyorum dogrusu..
.........
avukatlar ne kadar iyi oynarlar bilirim concon.. ama sen bir de muhendisleri gor..
..bizim okulda da, milli takimindan bir arkadas vardi.. genclerde turkiye sampiyonu idi..
ayrica turkiyede ucuncusu, benim yakin arkadasimdi..
daha baska.....
ha.. ben arada bir set aliyordum onlardan..
.....................
beklerim 10000 tane avukati buraya.. teker teker, raketleri koltuk alti yaptirip gonderirim hepsini artik..
.........

Tarih: 12 Ocak 2006, 13:00 - İp: 62.***.**2.10
concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

"..bizim okulda da, milli takimindan bir arkadas vardi.. genclerde turkiye sampiyonu idi..ayrica turkiyede ucuncusu, benim yakin arkadasimdi... ha.. ben arada bir set aliyordum onlardan"

Dada sen baya iyisin galiba, bu adamlardan arasıra da olsa set aldığına göre. Bennen maç etmeyi hakediyorsun sanırım.

Tarih: 12 Ocak 2006, 18:34 - İp: 195.***.**7.26
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

eyvallah concon... hakettigime sevindim..
valla bir ara oynayalim.. olmayacak boyle..

Tarih: 12 Ocak 2006, 20:00 - İp: 62.***.**2.10
concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

Ah üstadım bir gelsen Ankara'ya. Sana künefe de ısmarlardım.

Tarih: 12 Ocak 2006, 20:32 - İp: 195.***.**7.26
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

ben ankaradayım künefeyi de çok severim

Tarih: 12 Ocak 2006, 20:49 - İp: 85.***.**6.82
concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

Burkay dostum Senin dükkana geleyim diyorum bir türlü fırsat bulamadım. Aslında 200 metre ötende 2 aydır teftiş yapıyorum. Gelemedik işte. Bayramda açık mı dükkan. Bir de dükkanın ismi neydi. Danıştay'ın yanındaydı değil mi?
Künefe de yeriz inşallah.

Tarih: 12 Ocak 2006, 21:01 - İp: 195.***.**7.26