aysell
aysell (üye)
Giresun / Meraklı

Desteginizi Bekliyorum Arkadaslar

efesin slogan yarışmasında 3.cü sıradayım nickim yine aysell. oy verirseniz cok sevinirim.desteğinizi ordada bekliyorum.net foto ailemin oradada bana destek olacagına eminim

http://www.birbirimizebenzeriz.biz/index.asp

Biz Birbirimize Benzeriz,
efes içip kahkahalara boğulmayı severiz.
aysell ( 326 )

#aysell' tarafından 25.03.2008 00:56:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Mart 2008, 00:53 - İp: 88.***.**4.117
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

foruma gelip ilk mesajında
..........içipte gotu kaybetmemek ......
diyen, sonrada mgirginde boyle boyle diyor diyerek bunu mesru gostermeye calısan,actıgı iki konu verdigi iki cevapta masallah pek bir sahane olan adamın derdini merak ettim???

Tarih: 11 Nisan 2008, 00:30 - İp: 78.***.**4.43
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Valla ben onu fark etmemişim. O sürekli bir sitenin tanıtımını yapıyor.Zırt pırt da tanıtım forumu kapatılıyor.Bir gıcığı var anlaşılan.Bu siteyi akp güdümünde gibi görüyor olabilir belki.

Tarih: 11 Nisan 2008, 00:34 - İp: 85.***.**7.139
fotoforum
fotoforum (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben iyi niyetliyim ama doğru söylerni dokuz köyden kovarlar diye bi söz varya şimdi ne hata yaptım ben Mgirgin bütün efes içenlere aptal demiş veya bekaretini bir playboya verebilir kelimesini kullanmış onun dediği cümleler gaijin daha mı ahlaklı geliyo acaba sonuc da bende efes içiyom bana aptal demiş oluyo bende bu cümleyi kabullenmiyom o kendi görüşü Mgirgin efes içmiyo diye bütün içinleri aptal görmen bence çok sacma ve malasef hinede beni sucluyonuz bence bu konu burda kapansın polemik yaratmak isteyen [email protected] ekleyebilir

Tarih: 11 Nisan 2008, 00:45 - İp: 88.***.**6.66
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

''doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar '' cümlesi bana daha fazla uydu sanki

Tarih: 11 Nisan 2008, 00:52 - İp: 85.***.**7.139
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Bu arada Atatürk'ün aşağılandığı o forumu biraz geç de olsa kapattıkları için site yönetimine çok teşekkür ederim..

Tarih: 11 Nisan 2008, 01:00 - İp: 85.***.**7.139
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Ben, artı khiç bişeyi merak etmiyorum.. Alkol karşıtı olduğumu, çoğu arkadaş bilir..

Şahsen ben, öyle bir tasarımdan para kazanmak istemiyorum diye, başkasının para veya ödül kazanmasına ses çıkarmamda doğru olmaz herhalde..

(doğruyu yanlışı, iyice karıştırır olduk ya)

Tarih: 11 Nisan 2008, 10:09 - İp: 85.***.**2.175
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

haftaya gun belirle sunoemer

Tarih: 11 Nisan 2008, 20:55 - İp: 88.***.**0.171
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

ama beer time a gideriz

Tarih: 11 Nisan 2008, 20:56 - İp: 88.***.**0.171
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

e-posta olarak gelen su yaziyi kaynagini bilemeden aktariyorum:

"bir bizon sürüsü, en yavas olanin hizinda ilerler. dolayisiyla sürü saldiya ugradiginda ilk kaybedilenler, arkada kalmis olan yavas ve zayif bizonlardir. aslinda bu seçilim sürü için yararlidir. çünkü böylelikle, sürüdeki zayif ve yavas bizonlar temizlenerek, sürünün genel hizinda ve sagliginda bir iyilesme olur.

bilindigi gibi içki çok içki içildiginde beyin hücreleri zarar görür. fakat ilk saldirilan hücreler yine zayif hücreler olacagindan ve bu saldirida zayif hücreler temizleneceginden, kisinin zekâsinda bariz bir artis olur, kisi içtikte zekilestiginin farkina varir.

içelim zekileselim."

Tarih: 11 Nisan 2008, 21:06 - İp: 88.***.**0.171
aysell
aysell (üye)
Giresun / Meraklı

ARKADASLAR BEN SADECE DESTEK AMACLI KONU ACMIŞTIM BURAYA KONU NE KADAR UZAMIŞ. BUNA ÜZÜLDÜM AMA COKTA OY GELMİŞ OLMALI Kİ HERGÜN ARTIŞ OLUYOR OYLARIMDA ATAN ATMAYAN HERKESE TESEKKÜR EDİYORUM.

Tarih: 11 Nisan 2008, 22:17 - İp: 88.***.**5.188