tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Deli Topiği

Şöyle 4/4 lük bir polemik bulsam

Milleti birbirine kırdırsam

Canım sıkılıyor…

Tarih: 7 Haziran 2007, 14:16 - İp: 213.***.**2.98
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

yağmur yağarken koşarsak mı daha çok ıslanırız yoksa yürürsek mi?

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:22 - İp: 81.***.**3.185
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Neden bir eliniz dolu iken diğer elinizle kilitli bir kapıyı açmak zorunda kaldığınızda, anahtar hep elinizin dolu olduğu taraftaki cebinizdedir?

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:24 - İp: 81.***.**3.185
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Neden insanlar gökyüzünde 400 milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, 'yeni boyalı' yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:26 - İp: 81.***.**3.185
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

şu ana kadar hic evcil hayvan beslemedim. Sebebini bilmiyorum. Ama ne zaman biri bana evimde köpeğim var, kedim var gibisinden biseyler soylese icimde bir burukluk oluşuyor.

Erdemli olmak adına takıntılarım ayyuka çıkıyor ve derinden bir vicdan azabı cekiyorum. Eskiden koluma konan sinekleri diğer elimle vurarak öldürürdüm. Bu takıntı başladı başlayalı öldürmek yerine kolumu silkeliyorum sadece. Vicdanım rahatlıyor. Kendime çay söylüyorum sonra.

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:27 - İp: 88.***.**3.204
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

"burada soruları ben sorarım" sorarım repliğini oldum olası sevmişimdir. orada soruları sorma yetisine neden bir insan sahip olur orasını anlamam. sıkça sorulan sorular bölümünde böyle birşey olsa ne güzel olur.. bütün soruları tek bir elden almış ve karışıklığın önüne geçmiş oluruz. Zaten demokrasi denen düşünce biçimide sadece afaki bir hissiyattır. birde "bana ...... diyemezsin" diyenleri anlamak isterdim.. neden diyemesin ki, diyor işte. Yani konuşma kabiliyetine sahipse der. Napacaksın ki..
Ama göğe merdiven kuramazsın mesela, yada başkasını traj etmeyenler köyünde berber olamazsın..

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:29 - İp: 88.***.**2.151
ayvil
ayvil (üye)
Bursa / Meraklı

kocaaa topiği okudum başım göğe erdi mi bilmem ama okula geç kaldımmm

Allah iyiliğinizi versin diyorum başka da bişey demiyorum

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:40 - İp: 85.***.**2.22
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

topiği tıkayan görüşleri "halt" diye fış fışlayan nidalara görgüsel bir tanışıklık beslenmelidirki yarın öbür gün alem değiştirince sırat köprüsünde sürat yapılmasın

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:50 - İp: 88.***.**2.151
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Çok güzel gözleme yapan bir insan evladının göze gelme ihtimali kaçta kaçtır?

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:54 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bence montaj !

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:58 - İp: 88.***.**2.151
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

mod lar modayı yakından takip etmek zorundalarmı?

Tarih: 8 Haziran 2007, 11:58 - İp: 213.***.**2.98