countess
countess (üye)
İzmir / Amatör

__dans__

Merhaba bu sitede hepimizin ortak noktası -amatör ya da profesyonel olsun fark etmez- fotograf.. Peki DANS hakkında neler düşünüyorsunuz? Ben amatör olarak modern dans yapıyorum ve DANSı çok seviyorum...

Tarih: 13 Ocak 2007, 21:22 - İp: 88.***.**9.87
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

suni bir gündem yaratmak istememde ne anlar bayan futboldan demekden kendimi alamıyorum...

Tarih: 13 Ocak 2007, 22:03 - İp: 85.***.**4.167
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

oyle deme benim halam futbol oynar mesela ikimiz bir takım olalım,hala calımları belimize belimize,topuda kalemize kalemize atar ne oldugunu anlayamazsın

Tarih: 13 Ocak 2007, 22:06 - İp: 88.***.**3.96
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

oynarım hemde çok ii.
inanmıyosan buyur gel yakupcum

#mandyy' tarafından 13.01.2007 22:09:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Ocak 2007, 22:09 - İp: 85.***.**1.171
demoon
demoon (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Dans mi dediniz. HmmMMMmMmMmMmmMMMM
Dansi coook seviyorum gercekten. Uzun suredir gorusemedigim cok iyi bir dostumla gorustum. Karar aldik Sisli - Cevahir' in onunde dans edebilecek guzel bir hatun bulursak dans edip kameraya kaydedecez Ses isi mi, arkadas sesci zaten. Birde kameraman bulduk mu degmeyin keyfimize

Tarih: 13 Ocak 2007, 23:13 - İp: 85.***.**7.95
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

ortaokuldayken folklor mu denir artık halkoyunumu denir ne denirsee oynuyordum.. hatta yarışmaya bile katılmıştım.. bursa inegol yöresini oynamıştık hiç unutmam ve bursada 7. olmuştuk

lise yıllarında hiphop grubunda idim.. yeni yeni bişiler öğrenmeye başlamıştım kii.. bigun başımınustunde donme denemem de boynumu kırıyordum az kaldı... verimiş sadakam varmış... demek bırakmam gerekiyomuş bende bıraktım

şimdi de sadece sallanıyorum o kadar....

Tarih: 13 Ocak 2007, 23:27 - İp: 85.***.**4.167
countess
countess (üye)
İzmir / Amatör

yok mu başka dansla ilgilenen???

Tarih: 16 Ocak 2007, 17:46 - İp: 88.***.**6.24
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

ben varım
kolbastı ile ilgileniyorum
sürekli yutubdan izleyerek ilgileniyorum

Tarih: 7 Nisan 2009, 14:56 - İp: 85.***.**6.67
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Sene 2001 civarı yine ekonomik kriz var.
Askerden yeni gelmişim daha toyum kültürel birikim bu mevzularda daha tam gelişmemiş.
Bir arkadaşın la oğlum karılar sahnede dans ediyorlarmış hadi gidelim çağrısına kulak verip gittik bu modern dans gösterisine.
Bünye sadece meyhanede masanın üstünde rakseden oryantalleri bildiğinden fikirde zikirde o yönde algıladı olayı.
Her neyse başladı bu modern dans mevzusu, sahnede bir sürü kadın erkek oradan oraya hoplayıp zıplayıp acayip acayip hareketler yapmaktalar, sokakta görsen deli lan bunlar zaten millet olarak pek zeki değiliz bunların aklıda ekonomik krizde mundar olmuş diye düşünürsün o biçim yani. Dayanılacak gibi değil. Savaşta elini kolunu sallaya sallaya gidip düşmana esir ol işkence gör bundan iyidir.
Askerde almış olduğum sürünme eğitimi ilk defa burada işe yaradı karanlık salonda sürünerek kapıyı bulup kendimi dışarı atmamla binadan koşar adımlarla kaçmam bir oldu.
İçeride kalıp kendisini zamanında kurtaramayan arkadaşların akılları bu gösteriden biraz hasar aldı ama olsun zararın neresinden dönsen kardır.

Bir daha mı tövbeeeeeee

Tarih: 7 Nisan 2009, 16:24 - İp: 81.***.**9.124
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

dansın adı neymiş
yutubdan izlesek :D

Tarih: 7 Nisan 2009, 17:23 - İp: 85.***.**6.67
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

hata deneyimlerini bizimle paylaşman çok güzel, gerçi bir musibet bin nasihatten iyidir, kendi dilimizin yanması lazım

Tarih: 7 Nisan 2009, 21:10 - İp: 81.***.**7.8